Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy csókot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy csókot elrontani?

Figyelt kérdés
Nem tudom lehet eddig én voltam ilyen szerencsés, hogy csak kellemes csókokban volt részem, de hogyan lehet ezt elrontani?:D Nyilván ha az illetőnek büdös a szája stb. az nem kicsit illúzióromboló, de itt főleg a technikára gondolok. Mi számít rossznak?

2015. júl. 8. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
ha mondjuk nem vagytok szinkronban :D mittudomén az egyik épp csaj szájrapuszit adna a másik meg ledugná a nyelvét az első torkán. Na az mondjuk ciki :D De egy kis aggyal meg ha figyelsz a partnerre a nullánál jobban szerintem lehetetlen egy csókot elrontani :)
2015. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
wrong hole
2015. júl. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bofizel vagy pukizol csok kozben.
2015. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha túl nyálas, ha majd' megeszed a másik száját. Amúgy YouTube-on vannak How to kiss? videók amiben a rossz dolgokat is bemutatják.
2015. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Összenyálaz, annyira ráharap a szádra, hogy fáj, nem hangolódik rád, ledugja a nyelvét a torkodon, stb.
2015. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!