Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elrontani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elrontani egy csókot/smárolást?

Figyelt kérdés
fogak koccannak stb.. ? értelmes válaszokat várok,előre is köszönöm !!!
2012. aug. 11. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nyáladzol..
2012. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
túl sok nyelv, összeakad a 2 nyelvpiercing :D,
2012. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
erős hagyma szag..
2012. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Halas lehelet:D
2012. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyálas lesz.
2012. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rossz szájszag, sok nyál, túl heves nyelv körzés , mintha turmix gép lennél. Szerintem a fog koccanás annyira nem gáz. Nekem előző pasimmal az első pár csóknál mindig összekoccant a fogunk és ettől függetlenül nagyon jó volt. Meg hát lehet a másik fél pl. jobban preferálja a lassú csókot mint a heveset, de erre csak idővel jöttök rá, melyik félnek mi a jó. Pl. barátommal az első csókunk nagyon heves volt, még mondta is, hogy nem számított ilyen heves csókra és mi visszafelé haladtunk, mert egyre lassabb és érzelmesebb csókjaink lettek idővel.
2012. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fogak koccanása nem gáz. A gáz az, ha az egyik fél nincs tekintettel a másik igényeire, tehát csak a saját feje után megy.

Nekem a jó csók az változatos... akár egy hosszú csókon belül is lehet váltogatni a különböző technikákat, csak figyelni kell a másik reakcióit és alkalmazkodni a pillanatnyi igényekhez - és akkor lehet egyszerre gyengéd, szenvedélyes, vad, stb.

2012. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKI VÁLASZÁT !
2012. aug. 11. 11:56
 9/9 Solarian ***** válasza:
Szerintem a leghervasztóbb (persze az alapvető higiéniai elvárásokat leszámitva) amikor a csaj nem használja a nyelvét.
2012. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!