Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen? 13/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen? 13/L

Figyelt kérdés

Csak erős idegzetűeknek ajánlom! :D Van egy 2 évvel idősebb fiú akit csak netről ismerek. Az a probléma, hogy írt nekem 25.-én de én nem válaszoltam pedig láttam (de nem mentem rá máig) azt követő nap azaz 26.-án de nem volt kedvem beszélni senkivel, kb. 3 napig ez volt ezért nem válaszoltam neki de utána meg nem gépezhettem mert büntetésben voltam egy ideig :/ aztán már nem voltam büntetésben de nem éreztem jól magam. Múlthét csütörtökön elkezdett fájni a hasam lent baloldalt (jó mondjuk ez nem fontos) de szörnyen fájt a hasam, így nem fájt még sose. :/ Aztán fájt pénteken is, szombaton is de akkor már kicsit enyhült de még mindig eléggé fájt de azért a csütörtökhöz képest jobb volt, csütörtökön az is fájt ha mozogtam. Vasárnap viszont hánytam 3x is, kétszer citromsárgát egyszer átlátszót (bocsi :D), elvileg lehet, hogy valami epés cucc, nem tudom. De ilyen fiatalon? Mondjuk nem orvos mondta szóval nem fontos. Hétfőn nem hánytam de akkor is fájt a hasam. Tegnap ment a hasam de nem sokszor de hányni nem hánytam. Ma is ment a hasam, ma se sokszor, nem mondanám, hogy nagyon hánytam de böfögtem asszem csukott szájjal (többnyire úgy szoktam elvégre lány vagyok)és feljött egy kis hányás, azzonnal mentem és kiköptem. Ja azt kihagytam, hogy vasárnap is írt a fiú. 25.-én ezt írta:

"Szia :) Hazaértem, beszélhetünk. Most a hangulatom is jobb valamivel. :)"


Vasárnap ezt:


Szia Nem szeretnél beszélni? :(


Visszafogok neki írni. Szerintem holnap, ma már nem hiszem mert eléggé félek, holnapra megnyugszom remélhetőleg. Elmesélem neki az egészet amit ide is leírtam csak szerintem neki nem részletezem ennyire. xdd Bocsi ha gusztustalan volt csak akartam, hogy lássátok, hogy tényleg rosszul voltam. Azt is akarom, hogy ő is lássa, hogy nem csak mondom csak azért előtte nem akarok ilyen dolgokról beszélni. Ha pl. valaki beteg és megkérdezem mi baja volt és mondja, hogy ment a hasa és/vagy hányt akkor azt mondom neki, hogy: "Jaj szegény :( Most jól vagy?" de ha velem van ez és megkérdezik akkor mondom, hogy ez volt de valamiért szégyellem pedig nem tehetek róla. (Nyugi senkinek nem szoktam részletezni mint itt. Akkor csak annyit mondok, hogy hánytam és ment a hasam.) De valamiért ha velem ilyen van akkor azt gusztustalannak tartom de ha meg mással azt sajnálom. Mással is így van csak velem? Szerintetek a fiúnak is ilyen részletesen leírjam vagy inkább ne? Ez már nagyon gusztustalan? :'( Egyszerűbb lehet ha belinkelem neki a kérdést. xd De lehet hamarabb meglátja mert ő is fent van gyakorin. :D Ha látod akkor szia drága és sajnálom, hogy nem írtam még. :( Most úgy félek. Mondjatok már valamit ami megnyugtat! Segítsetek! :( Ui.: Bocsi ha hosszú volt és/vagy gusztustalan. Kérlek segítsetek! Trollok légyszi kíméljenek! Csak normális válaszokat légy szíves! Köszönöm előre is. :) 13/L



2015. júl. 8. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ird le + küld el a kérdést ,ja és még spékeld meg képekkel , csók a családnak :D 14/f
2015. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

xDDD Kész... kiégtem... És az étvágyam is elment... pedig híznom kéne :D Semmi gond, szerintem ilyen részletességgel még az orvosnak sem mesélted el... Noooos igen, enyhén gusztustalan volt, a srácnak el ne meséld így.


Mondd meg neki nyugodtan hogy rosszul voltál, hánytál, ment a hasad, az még oké :) nem kell szégyellni mindenkivel megeshet.

2015. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

# 1 Ezen mit írjak még le neki? Ebben minden benne van. :D Vagy leírom vagy elküldöm a linket de azt inkább nem. Képeket meg most nem akarok küldeni de majd úgyis fogok később. "csók a családnak :D" Hát köszi. :DD


# 2 "xDDD Kész... kiégtem... És az étvágyam is elment... pedig híznom kéne :D Semmi gond, szerintem ilyen részletességgel még az orvosnak sem mesélted el... Noooos igen, enyhén gusztustalan volt, a srácnak el ne meséld így."


Tényleg ennyire gusztustalan vagy csak szívatsz? :D Jó mondjuk nekem az átlagnál erősebb a gyomrom ez már másnak is feltűnt xdd úgy értem ami más szerint gusztustalan az szerintem nem. :D


"Mondd meg neki nyugodtan hogy rosszul voltál, hánytál, ment a hasad, az még oké :) nem kell szégyellni mindenkivel megeshet."


Köszönöm. :) De még mindig nem vagyok nyugodt. xd Félek. xd Túl régóta nem válaszolok. :/ Még jöhetnének válaszok! Örülnék.

2015. júl. 8. 23:57
 4/7 anonim válasza:

Itt most mi is lenne a kérdés?


Szerintem ha meg akarsz nyugodni,akkor írd meg neki h ne haragudjon de nagyon rosszul vagy,de írsz neki amint jól leszel. Vagy valami hasonlót.


Fiúknak ne részletezd úgy mint itt. Ez se olyan gusztustalan mert ez "normális" betegségnél.De azért nem kell tudniuk a részleteket szerintem.


Remélem segítettem egy picit! :)

2015. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te jó isten..Csak azt nem értem ezt mért olvastam végig o.O
2015. júl. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha akarsz valamit a fiútól, légyszi ne ilyen részletekbe menően ecseteld, hogy miért nem akartál vele társalogni. Nem hiszem, hogy ennyire ki kellene adnod a problémát. Írd meg hogy rosszul érezted magad és a rossz közérzet, gyengeség miatt nem volt kedved semmihez, senkihez. Nem kell szégyellni, betegség mindenkivel előfordulhat, de az nem biztos hogy érdekelné, hogy te csukott avagy nyitott szájjal böfögtél, vagy hogy átlátszót, vagy citromsárgát produkáltál a WC-be. Nem hiszem, hogy a betegséget ne értené meg, ha meg megsértődik, jobb is ha nem beszéltek. Jobbulást.
2015. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez a kérdés kemény volt :DDD nem tudok mit mondani rá :DDD
2015. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!