Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az nagyon nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagyon nagy baj ha szerelmes vagyok az egyik tanárombaa? Szeretem de o meg nem tudja. Megéri neki elmondani vagy mit tegyek vki segítsen .!

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te meg ő?
2015. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Addig nem baj, ameddig tudod kontrolálni magad, nálam ugyanez a helyzet.:)

Mondjuk, én iskolát váltok (más egyéb okok miatt...), így nekem könnyebb lesz felejteni. De semmiképp ne mondd el neki! Egyrészt, nem tudni, hogyan is reagálná le, másrészt neki ebből baja is lehet...

Ha van kedved, írj privátot!

16/L ("sorstárs") :)

2015. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bajnak nem baj,amíg ez plátói marad és nem foglalkozol vele annyit.Hidd el,az ilyen "szerelmek" általában egy idő után elmúlnak.Ne mondd el neki,az kínos lehet neki is és neked is.Főleg amikor később rájössz,hogy elmúlt.
2015. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
XD én is így vok csak az én tanárom tudja :DDD
2015. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Na és, mit szólt hozzá a tanárod? :D
2015. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!