Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek is veszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek is veszett ügy?

Figyelt kérdés
17/f vagyok kedves figyelmes vagyok a barátaimmal. De nagy hátránynak érzem a kicsit extrém lábfétisem nem állandóan ezen gondolkozok nem mindig jön elő de ha igen akkor nagyon.Mert sajnos volt hogy a nagyon jól alakuló dologból ez miatt nem lett semmi a lány nem is akart hallani rólam pedig még nem került szóba nagyon jól megvoltunk. De ez miatt veszettnek érzem hogy kifogok egy olyan lányt aki tényleg elfogad így ahogy vagyok. Ezt leszámitva teljesen átlagos normális vagyok. Szerintetek vagy hogy kéne próbálkoznom (csak lányok írjanak ha kérhetném ide vagy privibe) Előre is köszönöm!

2015. júl. 10. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valaki ez miatt hagy ott akkor nem szeret. Aki szeret az a 'hibáiddal' együtt teszi. 16/l
2015. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül kell közölnöd, hogy lábfétised van, és már meg is van oldva a dolog. De az elsőnek adok igazat.
2015. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!