Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen veszett ügy a dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen veszett ügy a dolog? (Főleg lányok véleményét várnám, hogy tudjam köbö ez nálatok mit jelent, többi lent)

Figyelt kérdés

Ha egy lány azt mondja hogy tetszek neki, kedvel, de most érzelmileg annyira nullán van, hogy nem tudna kapcsolatot létesíteni senkivel, ahhoz éreznie kellene azt, de nem tudja. És hogy egyelőre maradjunk baráti viszonyban míg nem tisztázza magában a dolgot teljesen. Vagy míg meg nem változik a helyzet és az út folyamán "szeret belém".

Az ilyen mennyire kamuszöveg??? Mennyire baszhatom a dolgot??? Vagy mennyire foglalkozzak még vele úgy hogy egyszer talán még úgy leszünk együtt, vagy hagyjam a fenébe?



2014. dec. 9. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

Hagyd hogy rendezze magában a dolgokat. Ha szeret téged és te is őt akkor majd alakul minden szépen lassan! Nem kell erőltetni semmit.!

Adj neki egy kis időt és légy türelmes :) :)

19/L

2014. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszek és várok, azt hiszem megéri :)
2014. dec. 9. 16:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kamu szüveg, ha tényleg akarunk vkit, akkor azt akarjuk és nem beszélünk félre.

Nagyívből tojd le a csajt, talán ha nem keresed többet, akkor majd elkezdessz neki hiányozni és akkor rájön, h talán mégis akar, ha meg nem akkor így járt.

De kérlek hagyd békén, tuti meg sem érdemel !

2014. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez isjó tanács :) csak így nem tudom hogy legyen :D melyik a reálisabb, mert sajnos nem tudom hogy mire gondolhat. Oké mondta hogy remek pasi vagyok(és nem volt utána de, amin meglepődtem, mer ilyesmi csak akkor szokott lenni(tapasztalataim szerint :D )) szóval, egyelőre még mindig nem tudom mi legyen. Még akkor várok pár választ és ilyen pro és kontra érvek alapján eldöntöm. (és köszönöm a bizalmat, hogy meg sem érdemel :)
2014. dec. 9. 16:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Tarthatod te is a tűzben őt, de keress még mellé vasakat, aztán ami összejön. :)
2014. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt van még egy szavazat a kamuszövegre. Ahogyan az utolsó írta: ha tetszik valaki és akarod őt, azt tudod, ilyen bullshit nélkül is.

Lefordítom, amit a lány igazából gondolt: "végül is nem nézel ki rosszul akár járhatnánk is, de amíg nem kapok egy 100 %-os elutasítást a jobban tetsző sráctól, addig nem akarok veled mutatkozni, hogy nála megmaradjon az esélyem. Ha elszállt az utolsó ezreléke is annak a lehetőségnek, hogy a jobb sráccal jövök össze, akkor lehet komolyabbra fordítani a dolgokat, addig talonban szeretnélek tartani. Sőt, később is előfordulhat, hogy csak a bosszúm eszköze leszel a másik srác ellen."


Hagyd, éld az életed, és mondd meg neki, hogy legközelebb akkor szóljon hozzád, ha biztos lett a dolgában, aztán majd meglátjátok, akkor mi lesz a helyzet.

2014. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kamuszövegre szavazok én is. Egyre inkább azon a véleményen vagyok, hogy egyszerűen a nők nem is olyan bonyolultak, mint mi azt gondoljuk.


Onnan lehet tudni, hogy bejössz valakinek, hogy keresi a társaságod.


Legyen az férfi vagy nő. A többi kifogás. Ez tapasztalat.

Legutóbb ráírtam egy csajra facén (, akár személyesen is lehetett volna, ha kicsit bátrabb típus vagyok. Szóval néhány hete egyetlen-egyszer találkoztam még vele egy buliban, meg táncolgattunk egy kicsit. Más nem volt.) Pár percen belül válaszolt. És olyan 3 mondat "udvariassági kör" (hogyvagy, mivolt akkor még...) után elhívtam randira. És simán eljön a csaj. A telefonszámát is megadta. Pedig nem is ismer.

Másikkal meg a 20. kör után is szenvedni kell. Aztán meg kiderül, hogy van barátja, meg nem tudja, hogy mit-kit akar... Vagyis valójában tudja, hogy nem engem akar. Csak nem bírja megmondani.

2014. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Okés akkor úgy érzem itt megcsavarom a sztorit.

A számát meg adta, hogy bármikor hívhatom. Volt hogy én ilyen éjfél után értem haza és léptem fel fb-re és ő már rám írt fél perc aktivitás után ( én még csak észre se vettem hogy fent van de ő már rám írt :D ) Látványosan integetve köszön, ha találkozunk( ez inkább suliban nyilvánul meg)

És már nem először mentünk el csak így valahova, már több alkalom is volt, amit végül magyarázni lehet, hogy "baráti találka volt" meg tököm tudja.

Mért ilyen baszott nehéz?? :D Ez a szitu, a lányok meg úgy összeségében minden ezzel kapcsolatban :D

2014. dec. 9. 17:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet ez a helyzet. Nekem is volt ilyen időszakom, mikor pont egy szakítás után voltam, hogy egyszerűen nem tudtam normális érzelmeket produkálni. Szerintem egyelőre hagyd, hogy rendezze a dolgait, ha tényleg érdekled, akkor úgyis keresni fog. Nem lehet sajnos megmondani így előre, hogy veszett ügy-e. Sok sikert!
2014. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm, sajna e súlyban a kontra győzne, de jobban megnézve azért több rációt látok a pro mellett :D lehet hogy elfogult vagyok nem tudom, de egyelőre még nyerőfélben a várjam meg mire jut dolog. :) de azért várok még válaszokat/érveket, és lányok az új fejlemény tudatában mit gondoltok?
2014. dec. 9. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!