Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy történt az elso petting?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt az elso petting? ( részletesen legyszi : ) )

Figyelt kérdés

Hany évesek voltatok?


Ki kezdeményezett es 'hogy'? ( mármint gondolom nem azt mondta, hogy pertingeljunk, hanem tapizott,stb...)



Lehet, hogy nemsokára en is 'odaerek hozza' ( ez hülyén hangzik, de gondolom értitek :D )

Es felek tőle :/

Ha en szeretnek kezdeményezni, akkor hogy "jelezzem" a sracnak, hogy pettingeljunk?

Es O hogy "jelezhet" nekem?


17/L

17/F



2015. júl. 14. 00:11
 1/5 anonim válasza:
100%

Lassan. Először csak csók volt egy jó ideig. A kezem, ahogyan jött a derekán volt, néha simogattam, simogattuk egymást intim területeket kihagyva, aztán egyszer gyengéden a mellére vezette a kezét, még ruhán keresztül, majd 1-2 hét múlva már kicsatoltam a melltartóját, az alatt... egy jó idő múlva már lejjebb jártam /jártunk hasonló módon. Lassan kis lépésekkel haladva, nézve visszajelzéseit, néha a határt súrolva.

15-16 voltam.

2015. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mellére vezette a kezemet* Nem a sajátját :D
2015. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Dee kíváncsi valaki /o.O\


Hát nem tudom.. Csak úgy megtörtént..

Először majdnem az utcán, csak mivel volt 1-2 járókelő ezért felmentünk hozzá..

2015. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, kiváncsi vagyok


Talan baj? :D

2015. júl. 14. 11:29
 5/5 Arpika25 válasza:
22%

ha te vagy az aki a lovat ala tetted akkor nyilvan te kell hogy kezdemenyezz, de ha nem akkor nyugi mert majd adja magat a hejzet..

ha te akarsz kezdemenyezni, csak kulgy szep mosolyokat neki es haromszogezz.. mi a haromszogezes? nos annyit foglal onmagaban a haromszog - hogy nezed a bal szemet, majd nezed a jobb szemet es majd le nezel a szajara es tudjak a fiuk hogy mit szeretnel..de nem mindenki veszi a jeleket - mert sok a huje pasi. 2 tanacs: egyszeruen csak fogd meg a kezet es simizd az ujjaddal az o teneret..ha ezt sem fogja ertelmezni - akkor kerd hogy mennyen a legmagassab lepcsohaz tetejere es ugassa meg a holdat.. sok sikert nektek. pussz

2016. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!