Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókoltatok már meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókoltatok már meg egy buliban valakit úgy hogy nem gondoltad komolyan, és rájössz hogy ez a másiknak többet jelentett és teljesen megbántottad?

Figyelt kérdés
Most eléggé búntudatom van, de nem akarok vele járni. Mit kéne csinálnom?? L19
2015. júl. 14. 19:34
 1/4 Férfi15 ***** válasza:
Mondd el neki az igazat hogy te ezt nem akartad
2015. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Elég meredek este volt. Többet nem fordult elő. :)

Amikor másnap keresett a srác, őszintén elmondtam neki, hogy nekem ez nem jelentett semmit, nem szeretnék tőle komolyabbat; igaz megbántódott, de később megköszönte, hogy őszinte voltam vele. Az egyenes beszéd mindig jobb, nehéz, de mindenképp célravezetőbb, mint hitegetni a másikat. :)

2015. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, de úgy vagyok vele, hogy az ilyen bulis kavarásokat sosem szabad komolyan venni. Aki megbántódik utólag, az ne smárolgasson bulikban.

Egyébként a másik oldalon is voltam már, de pontosan tudtam, hogy a másik nem akar komolyat, és akármennyire fáj is, elfogadom, és nem dörgölöm az orra alá. Mit terheljem ezzel őt is, aki nem tehet róla, hogy én többet érzek iránta?

2015. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül elmondtam neki mindent őszintén és megköszönte úgy hogy jól záródott. :)
2015. júl. 18. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!