Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogyan csókoltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan csókoltátok meg először a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal és már 2 hete együtt vagyunk, de még nem volt csók. Hogy csókoljam meg? Például ha ülünk a padon akkor hajoljak elé, vagy fogjam meg az arcát és fordítsam magam felé? Hogy? Vagy ha éppen kikísérem a buszmegállóba és állunk egymással szemben akkor csak hajoljak oda és tudni fogja? És honnan tudja hogy milyen csókot akarok? Mert először szerintem csak szájra puszit adok neki, de ha azt hiszi hogy nyelveset akarok akkor mi lesz? Bocsi a sok kérdését, de ez még új nekem. Előre is köszi a válaszokat.

2013. nov. 3. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp a számmal csinálnám
2013. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kivársz egy pillanatot, mikor nem beszéltek és egymásra néztek. Lassan(de azért ne úgy mint a filmekben) odahajolsz szájon puszilod, visszahajolsz egy picit utána meg már rendesen. Ő meg ösztönösen tudni fogja, de számíts rá hogy valószínűleg kicsit ügyetlen lesz valszeg, úgyhogy próbáld irányítani, és inkább lassabban csináljátok ne pedig faljátok egymást
2013. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én azt mondtam, hogy fogadjunk egy (pl kólában)hogy nem mersz megcsókolni vagy csak simán kiprovokálod, hogy úgy sem mernéd, nem vagy elég "vagány" hozzá. Én így csináltam, de még előfordul ma is, ha nincs elég vér a pucámban hozzá, de mindig bejön! ;)
2013. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nehogy azt csináld mint az utolsó. Ez szánalmas gyerekes módszer amit a kis buta 13-14 évesek csinálnak. Legyél férfi és hallgass a 2.ra
2013. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szájon keresztül nem megy, akkor lent a punciját csókold meg.
2013. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, és nálatok hogy történt az első csók? Ki kezdeményezett?
2013. nov. 3. 13:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Én. Közös DVD volt nálam már 3. randi volt. Adtam neki egy szájra puszit láttam kicsit meglepődött, úgyhogy arrébb hajoltam a mélyen egymás szemébe néztünk és onnan már tudtam mit kell tennem :)
2013. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk én kezdeményeztem (Anna) és totál béna volt az egész,elrontottam,de csak röhögtünk egy jót,azóta is együtt vagyunk és már simán megy. Ha megfogod az arcát attól tuti odáig lesz meg vissza! Hajrá,sok sikert :)
2013. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velünk úgy történt, hogy beszélgettünk, megölelt, aztán megint, és egyre hosszabb ideig szorongatott, és tudtam, hogy meg fog csókolni, mert olyan szenvedélyesen nézett a szemembe, én is akartam, de elhajoltam, megpuszilta a nyakam és a következő pillanatban már összeért a szánk. Szerintem a nők mindig tudják, ha egy pasi annál a pontnál van, hogy csókolni akar. És ha elengedi magát, akkor nyugodtan vidd magaddal :)
2013. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!