Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a modell alkatú lányok?

Figyelt kérdés

Sovány, szálkásan izmosabb, tehát NEM vézna, kifutómodellhez hasonló/olyan alkatú lányok.

Pl.: Hosszú, vékony láb, darázsderék, kicsi mell, kerek fenék de mégse "deszka".

Tehát teljes mértékben modell alkatúra gondolok.

Azért tettem fel a kérdést, mert a férfiak nagyobb érdeklődést mutatnak a teltebb lányok felé, pedig szerintem a modell alkattal sincs semmi probléma.

Értelmes válaszokat várok!


2015. júl. 15. 01:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
abszolút nem jönnek be a teltebb lányok. Az ilyen lányok az ideáljaim akit leírtál... persze az arc is fontos, de az ilyen típusú lányok tetszenek nekem elsősorban.
2015. júl. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát a fiúk mindig ugyanazt ismételgetik "egy lányonlegyen mit fogni" ha nem vagy vézna ahogy mondtad akkor jóvagy:)
2015. júl. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy rajtam nincs mit fogni. Itt a súlyfeleslegre gondolok, mert ha azt szeretik fogni, akkor esélyem sincs :D
2015. júl. 15. 01:30
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ne rinyálj, mindenkinek csak a fajtád kell
2015. júl. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
az utolsó válaszoló egy tapló... Fajtád -.-" Fúú de nem értem az ilyen embereket... Féltékenységet érzek mondd csak?
2015. júl. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem szeretem, ha egy lány szálkásan izmos. Inkább futással/fogyókúrával fogyjon, mint súlyok emelgetésével.
2015. júl. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azjóóóóóó, teccesz :P

Na de komolyan, nekem is az ilyen lányok jönnek be elsősorban.

2015. júl. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
nem, nekem inkább a teltebb alak jön be...
2015. júl. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6-os.

Megemlítettem, hogy SOVÁNY, szálkásan izmos.

Nem vagyok kigyúrt, egy kicsit sem :D

Csak hasra edzek, de a "szálkásan izmos" alatt azt próbáltam megmagyarázni-de le is írtam, hogy azért vézna nem vagyok.

2015. júl. 15. 10:38
 10/13 A kérdező kommentje:
4-es: Gondolom lány vagy, és nem modell alaktú. Megnyugtatlak: pont, hogy inkább a teltebb lányokért van oda a pasik többsége :D
2015. júl. 15. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!