Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek a magas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a magas lányok?

Figyelt kérdés
174 centi vagyok, hosszú, barna göndör hajam van, barna szemem. Rám férne egy kis fogyás, amin már alakul :) Az osztályban (8.) több fiú is piszkált a magasságom miatt (kb. az orromig értek), és olyanokat mondtak rám, hogy 'hegyi troll', meg 'felhőkarcoló', és ez nagyon rosszul esett.... Tényleg ennyire nem szeretitek a magas lányokat? :(

2015. júl. 15. 03:02
1 2
 1/15 anonim válasza:

Számomra egy lány személyisége sokkal fontosabb mint a mérete. Mi szerint lehet akármilyen szép egy lány,ha nincs jó személyisége. Esetleg ajánlanám magaságodat egy jó tényzőként felfogni,vagy egyébb jó tulajdonságaidat előtérbe hozni.


Csenkey Ferenc 15 éves

2015. júl. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha nem magasabb sokkal nálam akkor semmi bajom nincs vele.

De ha még magasabb és megfog a személyisége vagy az arca akkor ez egyáltalán nem számít.

Jelen esetben te alacsonyabb vagy egy kicsivel nálam ,így nem lenne akadály a magasságod.

Amúgy meg ne foglalkozz velük.Ők meg kis csutfaszok maradtak.

Úgyhogy ne búslakodj nincs ezzel semmi baj ,aki szeret téged az nem a magasságod nézni!

2015. júl. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 193 cm vagyok szóval az csak jó nekem ha egy lány magas
2015. júl. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak a magas lanyokat szeretem. 174 centi amugy sem olyan nagy.
2015. júl. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom nincs a magas lányokkal addig a pontig amíg kisebbek mint én :D
2015. júl. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni :) Fogyj egy kicsit (ilyen 55-60 kiló menne ehhez a magassághoz kb) és nagyon csini lány lehet belőled. Szeretjük a magas lányokat :D

A kis éretlen takony kisfiúk csúfolódásával meg nem kell foglalkozni..:)


20/F

2015. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Most elképzeltelek... full sexy csaj lehetsz!
2015. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Viven kérdései válasza:

De törpék lehetnek :)

Én is olyan magas vagyok

Náluk is sok a törpe fiú ;)

Hány kiló vagy?

2015. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megnyugodtam :) 65 kiló vagyok, leginkább hasra meg fenékre dolgozok, mert szép feszeset szeretnék :D
2015. júl. 15. 11:42
 10/15 anonim válasza:
174 centi? Az szerintem nem is annyira magas. Milyen alacsony osztálytárasaid vannak neked? Kábé én is úgy vagyok mint az első válaszoló amúgy.
2015. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!