Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vékony, magas fiúk/pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, magas fiúk/pasik nektek átlagban bejönnek a kicsit combosabb, picit nagyobb fenekű lányok? Lányok, ti hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés

Mondhatjuk úgy, hogy körte alakom van, nem kell túl nagy fenékre gondolni de csípőtől szélesedek kicsit. Szóval a kérdésem az lenne, hogy a nagyon magas, nagyon vékony pasiknak megtetszhet e egy szintén magas, de tőlük azért jóval alacsonyabb nem épp a legvékonyabb, combosabb lány (kb. 175cm, 63kg)? Volt már ilyen tapasztalatotok, vagy az ilyen srácoknak csak a tényleg vékony lányok tetszenek?

Nekem megtetszett egy nagyon magas, nagyon vékony srác és úgy tűnt én is bejövök neki, de nem vagyok benne biztos, mert ő eléggé könnyen nyit mindenki felé, de nagyon sokat nevetünk együtt, jól kijövünk és sok mindenben hasonlítunk is, mintha keresné a szemkontaktust, meg ezek a "véletlennek tűnő érintések", amikor átad valamit, vagy kivesz valamit a kezemből, de úgy, hogy közben hozzámér a kezével. Ezt a pasik különben csak azzal csinálják aki tetszik nekik, vagy van akit nem zavar abszolút, ha így hozzáér akárkihez? Szóval voltak/vannak jelek, de aztán úgy érzem csak bemagyarázom magamnak. Persze, az is közrejátszhat, hogy nekem van barátom, de már egy ideje, mintha elvette volna az eszem, és nem akarom megcsalni a barátom, eléggé bonyolult most ez a helyzet. :/



2015. jún. 30. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így nem lehet általánosan kimondni. Én kaptam már hideget-meleget, számtalanszor lekövéreztek és megaláztak. 168 centimhez 88 kiló vagyok, rendesen van rajtam plusz súly, bár arányosan. Most viszont magas, vékony barátom van, aki szeret és mindig fogdos. Szóval van, akinek bejön és olyan is van, aki irtózik tőle.

Ilyen vagyok nagyjából:

[link]

2015. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem az a tapasztalatom, hogy a magas, sovány srácoknak általában pont a picit húsosabb lányok jönnek be :)))
2015. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyen páros vagyunk. Magas, sovány férfi és testes nő :) Ő 68kg, én 86. Így szeretjük egymást. Szeretett akkor is, amikor 110 voltam és akkor is, amikor 70. Az a fontos számunkra, hogy keressük az egyensúlyt, ő is akar hízni, én meg folyton fogyni akarok, de ezeket nem tartjuk fontos dolgoknak, nem változtat az érzéseinken, több, mint 5 éve már. Gyerekeink is vannak.
2015. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, akinek még van ezzel kapcsolatban tapasztalata, lányok, fiúk, nők, férfiak légyszi írjatok :)

1. kommentelő, örülök, hogy ti megtaláltátok egymást, szerintem meg szép alakod van ezek szerint, az meg jó hogy arányos. :)

2. kommentelő, ezt jó hallani (olvasni), ha neked ilyen tapasztalataid vannak :)

3. kommentelő, örülök, hogy így szeretitek egymást, ez mindig maradjon így :)

2015. jún. 30. 22:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátom 185cm~ én 160, kb 60kg mindkettőnk. Ő nem akrja h fogyjak, ezt szereti.

23L

2015. júl. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nőknél pasizás terén ilyen szempontok vannak, hogy mennyire illetek össze, milyen a testalkatotok egymáshoz viszonyítva. Ne gondoljátok, hogy ez a másik oldalról ennyire fontos. Elmondom a titkot. A legtöbb srácnak elég csak a punci jelenlétének a tudata a lábatok között. Az meg mindannyiótoknak van.
2015. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D huh utolsó, hát most megnyugtattál komolyan :D ...megkérdezhetem hány éves vagy? csak kíváncsiság tudod
2015. júl. 10. 23:03
 8/11 anonim ***** válasza:
21
2015. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézhet ki jól, kívánatosan, szexin egy lány 170 cm-vel és 70 kilóval is. Nem magamhoz viszonyítom, hanem önmagához.
2015. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 9: Pont ezek az arányaim. :)

Soha nem volt gondom, és többnyire tényleg a magas, vékony férfiaknak jövök be. Mostani barátom mondjuk inkább átlagos testalkat, egy icipici felesleggel (szerinte sok, szerintem ideális), én vele jobban érzem magam, mint korábban a vékony partnereimmel.

2015. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!