Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számítsak? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész hogy rámírt egy ismerősömnek az ismerőse (mind2 16 éves lány) hogy bejövök neki, elkezdtünk beszélgetni (én kicsit visszafogottan és kedvesen). Egy idő után elkezdett szíveket írni stb. Kérdezte az ismerősöm hogy tetszik e nekem valaki, erre én mondtam hogy van, de úgyse ismered. Kérdezte hol lakik, én mondtam Debrecenben ês hogy egy bálon vele fogok kérdezni, ismerősöm reakciója egy csomó kérdőjel. Ma elmondtam annak a lánynak hogy menni fogok majd pár baráttal italozni, megünnepelni a kisérettségit, mondtam ne mondja el senkinek, azt válaszolta nem mondja el, de ők ketten barátnők, biztos hogy ismerősöm elmondta neki , hogy mas tetszik. Vajon ő is elmondta neki hogy elmegyek pár ismerősömmel italozni?

2015. júl. 16. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mindent megosztanak egymással. A barátnőmmel mi biztosan ezt tennénk.
2015. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

igazából nem sikerült kivennem hogy mi a gond mert kicsit összevissza a dolog

de ha azt akarod mondani hogy A ismerős B ismerőse rádirt és te B nek jösz be, de A nak hazudtál hogy nem ismeri azt aki tetszik...... nem igazából gőzöm nincs de a legjobb az őszinteség xD

2015. júl. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!