Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Mit csinálhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Mit csinálhatok rosszul? (Többi lent. ) 15/L

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta ugyanaz a legjobb barátnőm, nagyon sok időt töltünk együtt. Neki nagyon sok barátja volt már, de mind futókapcsolat. Most viszont van egy komolyabb kapcsolata, lassan egy éve tart és a srác tényleg nagyon szereti őt. Mint írtam, nem pár hete vannak együtt, többször is találkoztam már a sráccal, de úgy igazán sose beszélgettünk. Mindig kedvesen köszöntem neki, próbáltam szóra bírni néha, mikor volt rá lehetőségem. De egyszerűen a fiú olyan szinten bunkó velem, szinte hozzám se szól, mintha ott se lennék. Jó esetben köszön! Fogalmam sincs mit árthattam neki, amiért így viselkedik velem. Barátnőmnek szó szerint elmondta, hogy nem bír, nem vagyok neki szimpatikus. Csak érteném miért...Az összes barátnőm fiújával nagyon jóban vagyok, kortól függetlenül. És pont a legjobb barátnőm barátja tudna megfojtani egy kanál vízben...

Közben...Nekem sose volt még barátom, nem öltözködöm/viselkedem kihívóan...stb. Nem tudom felfogni mi lehet az, ami őt baromira zavarja bennem!


A legjobb barátnőm szép lány, kedves arca van. De alakra, szegény elég duci és nem is nagyon sportol.

Én viszont vékony vagyok és sokan tartanak szépnek/csinosnak, régebben nagyon féltékeny volt rám emiatt. De amióta barátja van teljesen elfogadta magát és meg van magával elégedve, pedig hát...Nem az a modell alkat.

Hiába igyekszem egyszerűen mindig mindenkinek ő tetszik. A közös barátainkkal nekem sokkal jobb a kapcsolatom, (Ez őt mindig zavarta is.) de fiú ügyben mindig is ő járt előrébb. Neki mindig volt olyan, akinek tetszett és neki is ő. Sose volt egyedül. Én meg lehetek vékony és tarthatnak szépnek, de addig én ezt nem tudom így látni, míg a fiúknak nem tetszem. Mit csinálhatok rosszul? Ha tetszem is valakinek miért csak olyanoknak, akikhez sose tudnék vonzódni? (De még ez is ritka eset.)

Pont legjobb barátnőm miatt van az önbizalmam a béka segge alatt...



2015. júl. 16. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a bunkósága miatt nem talált jobb csajt magának mint a barátnőd. Melyik a jobb, ha olyan pasid van aki bunkó, vagy ha olyan akiért más lányok is odavannak. Szerintem neked jobb barátod lesz mint neki.
2015. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozzá, hogy a barátnőm folyton a srácot védi, bármit mondok. Még úgyis, hogy a többi barátnői közül is én vagyok az egyetlen, akivel így viselkedik. Vajon ő mondhat rólam dolgokat neki, amiért így gondolja?
2015. júl. 16. 21:38
 3/5 A kérdező kommentje:
De vele nem bunkó a srác, épp ezaz. Vele a világ legédesebb fiúja, velem meg....
2015. júl. 16. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle! Ennyi! De valamiért balfék vagy az életben. Biztos nem véletlen a srác reakciója!
2015. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik haveromat idézve annyit mondok "Előbb Trabantot tanulj meg vezetni aztn jöhet a Ferrari" ;) Na biztos az itt a helyzet, hogy a barátnődet használják "Trabinak" te meg lehet a "Ferrari" vagy.Neki lehet azért voltak fiúi feléd meg nem mertek nyitni. Az a baj, hogy nem ismerlek így nehéz véleményr mondani. 17/f
2015. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!