Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tudna erre mondani?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tudna erre mondani? Többi lent.

Figyelt kérdés

15 évesen írom ezt. Alsóbb osztályokban (1.-4.) minden jó volt senki se piszkált jó volt mindenkivel a kapcsolatom a suliban . Aztán jött az 5.-ik (Nálunk olyan volt hogy egy másik iskolába jártunk mert kevés volt a diák..) ott új osztály új emberek és elég fura volt... Mivel kicsitt barnább a bőröm az átlagnál ezért jöttek is rá a baszogatások.. Járt az osztályunkba 2 gyönyörű lány és az egyikbe szerelmes lettem közben persze cseszegettek. Nem mondtam el neki h szeretem még a mai napig se.. Kedves voltam mindenkivel de csak mindenki szinte csak kihasznált. Végülis jobb kapcsolatom lett mindenkivel de nem hívtak el sehova se.. És ez fura volt aztán fbn se írtak vissza nem is reagáltak rá.. Most nem járok sehova nincs kivel .. Nem chatelek senkivel se :) Na ez az én életem :D lehet h hosszú lett de senki se fogja elolvasni

.__.


2015. júl. 18. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Elmondjam az én életem:

Alsóba egy kövér állat voltam, és rühellt mindenki, felsőbe egy pattanásos állat voltam és rühellt mindenki. Középiskolába lett barátom, de teljesen tönkre tett, depressziós lettem, majdnem kinyírtam magam. 20 évesen semmire nem jutottam, még le se érettségiztem, és csoda hogy még nem nyírtam ki magam, bár azt majd lehet hogy megteszi más mert van rá esély hogy rákos vagyok, az eredményekre várok, de igazából tök mindegy hogy mi lesz mert úgysem venné észre senki ha nem lennék. Szóval 15 évesen ne panaszkodj, mert nincs semmi bajod, csak nincsenek barátaid de majd úgy is lesznek.

2015. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elolvastam, de fogalmam sincs mi lehet az oka a viselkedésüknek, mert nem ismerlek. Talán egy tanács...próbálj azok felé nyitni az osztályban akik semlegesek veled, esetleg ők is kiszorítottak. Gondold át hogy van e ilyen, ha van barátkozz velük:) Amúgy meg ha 15 éves vagy akkor jövőre gimibe mész nem? Az új közösség, érettebb társak, tiszta lap;)
2015. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem :d De sajnos én nem gimibe megyek más az iskolarendszer.. De köszönöm hogy segítetet látszik h vannak még normális emberek:)
2015. júl. 18. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö, melyik országból vagy?
2015. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!