Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen papírból érdemes cigit...

Milyen papírból érdemes cigit tekerni, ha hüvely épp nincs? (vagy épp tudtok mondani valami jó módot erre? )

Figyelt kérdés

Tekertem kettőt sima füzetnek a lapjából, s egész nap hánytam utána.

Azon csodálkozom, hogy korábban én csináltam ilyet, de sose volt tőle semmit bajom. Egyébként sokat ittam és ettem aznap, szóval az is lehetett.


2015. jún. 17. 22:04
 1/4 A kérdező kommentje:

Úgy tekertem egyébként, hogy fogtam, rátettem x mennyiségű dohányt, majd egy csövet tekertem belőle, s a

papír végébe egy darab zsepit nyomtam.

Ez ilyen sajátos izé...

2015. jún. 17. 22:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát rendes cigipapírba, ötven db 50 ft kb.
2015. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, ilyen mindenféle papírból nem szabad sodorni, mert ezek a füzet-, újság papírok már újrafelhasznált anyagokból, szemétből készülnek, teljesen alkalmatlanok.

Cigipapír 30 Ft-tól kapható, filter is 200-ért. Vész esetére.

2015. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dead Angel válasza:
En mar kb fel éve csak tekerem, töltöttnél sokkal jobb. Dohanyboltba primus papír asszem 50ft körül van (50 darab) mascotte filter meg 150-200ft körül, az meg asszem 200 db.
2015. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!