Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajandekot vegyek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajandekot vegyek egy lanynak ha azt szeretnem hogy megbocsajtson?

Figyelt kérdés

Kisse megbantottam, es most nem igazan szol hozzam, nem randizunk meg semmi ilyesmi, de ki szeretnek vele bekulni... a kedvenc viraga az a pipacs, de azt nem igazan arulnak boltokban szoval nem tudom hogy honnan szerezhetnek Debrecenben, a muvirag meg szerintem gagyi, egyebkent a lany 17 eves.


Elore is koszi a segitseget!



2015. júl. 18. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon szeretnéd a lányt akkor szerezz neki pipacsot + milka az hatásos (ha szereti,és 1 kis szép beszéd mint a filmekbe:) sok siker:d
2015. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem jártok, ne vegyél neki virágot békülésre..

Mondd neki, hogy szeretnél vele beszélni személyesen.. ha azt mondja, hogy nem.. hát nem. Nem kell utána futni.

Ha meg találkoztok, kérj tőle bocsánatot, ha már eljött, tuti meg fog bocsájtani, max kicsit kéreti magát.

2015. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy csoki belefér, ha megbékültetek.. közös elfogyasztással :D De ne azzal nyiss, nehogy úgy nézzen ki mintha le akarnád kenyerezni..
2015. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van.Nagyon koszi a segitseget! :)
2015. júl. 18. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!