Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel taníthatnánk móresre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel taníthatnánk móresre?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon el van telve magától, és nagyon idegesítö. Kicsit meg akarjuk leckéztetni a barátnömmel, tudnátok ötleteket adni?

Èn egy ideje nem beszéltem vele, de régen jóban voltunk. Barátok, aztán ö szerelmes lett belém (én nem viszonoztam), és végül megszakítottuk a kapcsolatot. (nem haragban) Azóta már "túlvan" rajtam (néha beszéltünk azóta, de már rég). A barátnöm facebookon kezdett el vele még régebben beszélni, és a srác most találkozni akar vele (még sosem találkoztak). Azóta arrogáns és beképzelt lett.

Mit tegyünk amivel megszivathatnánk?



2015. júl. 20. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne szívassátok meg, neked hogy esne, ha valaki ugyanazt tenné veled? Na ugye hogy nem jól? Az az ő baja, ha ilyen, de lehet, hogy nem is arrogáns, csak nektek tűnik úgy.
2015. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Akit nem kedvelek, azzal nem beszélgetek. Ennyi. Pont. Ne gyerekeskedjetek!
2015. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szivatásnak szívás a vége.


Vagy hogy - ateista létemre - egy bibliai idézettel éljek: "ki kardot ragad az kard által vész el."


Hagyjátok a faxba, ha nem akartok nagyon fájdalmas tapasztalatokat szerezni (és nem feltétlen fizikai fájdalomra gondolok).

2015. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Gratulálok, látom a ti IQ-tok sem üti meg a szobahőmérsékletet...
2015. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen,hogy a lány csak úgy megszivatta a srácot,a srác meg bosszúból kinyírta a csajt
2016. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!