Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tanítsam móresre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tanítsam móresre?

Figyelt kérdés
Mer van egy barátom (fiú) és már nem vagyunk jobba de,amit csinál az egyszerűen gyalázat három barátnője van!Az egyik suliba a másik hétvégére a harmadik meg internetes.Még amikor jobba voltunk próbáltam lebeszélni erről.Az a legjobb hogy egyik lány se tudja,csak az egyik de az leszarja.Amit művel...,oké az ő élete de már több lányt is siratott meg és még röhög is rajta!Mit tegyek hogy móresre tanítsam ezt a szemét ládát.(írjatok róla véleményt is ezek a lapján)

2013. okt. 15. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mit csinál 12 évesen?
2013. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mond meg a másik két csajnak h nincsenek egyedül
2013. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
első válaszoló nem 12 hanem 17 lesz
2013. okt. 15. 16:46
 4/15 anonim ***** válasza:
és ha még egyszer sír miatta valaki verd be a pofáját
2013. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
második válaszoló sajna nem tudom elmondani mivel nem ismerem őket csak a kereszt nevét tudom mindegyiknek akit pedig ismerek az meg leszarja
2013. okt. 15. 16:48
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen már úgy vagyok hogy behúzzok neki de én valami fájdalmas dologot akarok móresre tanítani hogy elgondolkozon
2013. okt. 15. 16:49
 7/15 anonim ***** válasza:

Keresd fel azokat a lányokat és mond el nekik hogy mi a helyzet...

Dee téged ez miért zavar?? Ha azok a lányok ennyire hülyék hogy nem veszik észre hogy átveri őket ez a fszkalap akkor meg is érdemlik...

2013. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akadj le erről mert nem a te dolgod. Ne legyél féltékeny.
2013. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, csak a helyesírásod vetekszik egy 12 évesével és gondoltam ő is ezen a szinten mozoghat:D
2013. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocsi kicsit szar napjaim vannak és tele vagyok.. Elegem van ezért írtam a választ.. Nem igazán tehetnek róla azok a lányok..

#7 voltam..

17/F

2013. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!