Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz az, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az, ha egy csaj a ki akar tűnni a többiek közül? . Úgy kb mindenből? Szeretné ha felnéznének rá? Ja, meg az is probléma-e, ha a zenei izlése is inkább hasonlít egy fiúéhoz, mint egy csajéhoz?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat légyszi!És ha kérhetem életkort is írjatok!KÖSZI

2015. júl. 21. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

haverom barátnője ilyen...

nagyon fiús kis csaj, sorra csinálja a gyerekes hülyeségeit...buta kislánynak tartom, mondjuk az is 15 éves és elég hülye dolgai vannak amiket nem írnék le...feltűnési viszketegsége van, figyelemre vágyik...

én megmondta haveromnak, ha a lány ott van akkor én nem szívesen megyek semmilyen programra...


22F

2015. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A zenei ízlés az nem gond bár az nem is annyira kötődik nemhez

A "ki akar tűnni" rész viszont már kicsit húzós mert nem mindegy hogy mivel tehát ha csak a külsejével mit tudom én kékre festi a haját arra azt mondom hogy tőlem aztán de ha a személyisége is olyan hogy beszólogatós feltűnési viszketekséges az iszonyat irritáló ismertem ilyen lányt és én sose bántok nőket/lányokat de hihetetlenül nagy volt a kísértés hogy egy akkorát behúzzak neki hogy leszálljon a feje 2 évig volt osztálytársam de nem túlzok ha azt mondom hogy a végén már a halálát akartam mert egyszerűen hihetetlenül idegesítő volt a személyisége beszédstílusa

És ettől nem felnéztem rá hanem szánalmasnak tartottam csak akkor néznek fel rád ha leteszel valamit az asztalra nem pedig attól ha bunkó vagy a normálisakkal.

2015. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19 (F)
2015. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A zenei ízlés az mindegy... Az, hogy ki akar tűnni a többiek közül, azt hogy érted? Mert ha csak pl. öltözködésben, tehát "egyedibb" stílusa van az oké, de amit írtak előttem is, ha pl. bunkó vagy, nagyképű, mindenkinek beszólogatsz az már nem jó dolog. 17/F
2015. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
mi az hogy fiús meg lányos zenei ízlés?? jézusom emberek.....
2015. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki más zenét szeret, mint te, azt rögtön el kell ítélni? Mert a lányok mit hallgatnak? One Directiont? Hát sokan nem. Én is jobban szeretem az alternatív rockbandákat például, mint az úgynevezett tipikus csajos bandákat, stb.

Az viszont gáznak tartom, ha feltűnési viszketegsége van. Attól nem lesz jobb ember.

2015. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!