Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Akkor most baja van velem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most baja van velem? Meg akar változtatni? Mi lehet velem a probléma? Nem értem.

Figyelt kérdés
Szóval emo/rock a stílusom, bakancsban, fekete cuccokban járok, és a barátom ma is többször megjegyezte, hogy "pedig olyan nőt tudnék belőled faragni..." ek szerint neki nem tetszik, hogy fiúkabb vagyok? Jobban bejönnék neki, ha csinosan, nőiesen öltözködnék? És mégis akkor milyen ruhákat hordjak? Segítsetek... 15/L ő 17/F
2015. máj. 23. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen célzások általában a: "KIráz a ku*va hideg ettől necsináljadmá, fejezzedbeba**meg!" legyengített udvariasított formái.

tudom hogy ezzel ünneprontó leszek, de komlyra véve, ha egy srác ilyeneket mond, akkor szerintem már nagyon komolyan zavarja a dolog, különben nem szólna semmit. Az hogy nem csinál többet célozgatásnál, meg azért van mert szeret és próbál tisztelni téged.

2015. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen nem tetszik neked a stílusod ! én fiú vagyok nem tudok ruha tanácsokat adni neked kérdezd meg anyukádat :)
2015. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg akar változtatni ez nem jó :/ Ha szeret, így is szeret.
2015. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem megváltoztatni akar, csak szeretne látni néha nőként is megjelenni. Valószínűleg izgató lenne számára, ha nem csak elképzelni tudna mint nőt. Szeretné látni milyen vagy smink nélkül, lányos cuccokban, felszabadultan és nem szerepet játszva a külvilágnak.

Attól hogy milyen életérzést, életstilust tartasz a magadénak, még ember vagy, és vannak pillanatok amikor kiváncsi a valódi énedre. A lányra, ami a smink és a külső burok alatt rejtőzik.

2015. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 én így érzem jól magam, ez a valódi énem... nem sminkelem magam, de ha akarok, tudok nőies is lenni... de ez elég ritka...
2015. máj. 23. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg van a válasz. Néha enegdj neki. De beszéld meg vele ezt, hogy neked így a jó ahogy vagy. De egy igazi kapcsolatban meg kell tanulni kompromisszumokat kötni. Ha ő igy is elfogad, mert ilyen vagy, akkor te is megtehetsz neki annyit, hogy amikor viszont ő azt szeretné, ha megoldható akkor viszont teljesüljön az ő akarata is. Hidd el, ha szeret téged és látni fogja rajtad, hogy esetleg az úgy neked kellemetlen nem fogja túl gyakran kérni tőled, csak ha elkerülhetetlen.
2015. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!