Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik testalkat jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik testalkat jön be a legjobban nektek?

Figyelt kérdés
És melyik az amelyik semmikép nem jön be ?
2015. júl. 21. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem szemely szerint a sportos izmos testalkatu sracok jonnek be . Na nem azok a halalra gyurt , szteroidos tiszta izomkotegekbol allo ferfiak mert az mar csunya . Nekem meg bejonnek a nagyon magass es veknyabb sracok is csak legyen egy olyan minimalis sportos testalkata . Azt pedig kulon imadom amikor egy fiunak a kezen es a karjan kivannak dagadva az erek , az annyira szexi , ez a gyengem , elsokent mindig a ferfiak kezet szoktam megnezni :) Na de terjunk vissza a targyra mutatok par kepet : [link]

[link]

[link]

2015. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a sportosabb. Nem kell, h kockahasa legyen, de az izmos karnak én sem tudok ellenállni. :-) a vékony fiúk azok nekem nagyon nem. 170-180 cm között legyen.
2015. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyanaz, mint az elsőnek, még az erekkel kapcsolatban is egyetértek :D
2015. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lapos has (pici husival esetleg ,ami ülve látszik de állva nem) , izom csak vádlin és háton pici , magas ,vékony, nagy kéz és láb.

A többi izom nem tetszik , a kockahastól és eres kezektől undorodom (utóbbitól szó szerint rosszul vagyok). Felhővé gyúrt testalkat szintén kizárva.

2015. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elsővel totál egyetértek :D

Ami nem tetszik, amikor valaki nagyon el van hízva, vagy borzasztóan vékony.

2015. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!