Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ez nálatok mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez nálatok mennyire fontos? Jelent ez bármiféle problémát is?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy nekem egy átlagos testalkatom van (se nem kövés se nem vézna), viszont izmom az alig van ami főleg a karomon látszik meg.

Ez a lányoknál mennyire szempont hogy valaki izmos legyen? Esetleg ez lehet gond ismerkedéskor vagy hogy valakinek csak ezért nem jövök be külsőre?



2015. jún. 28. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a lánytól is függ, engem mondjuk nem zavarna :) a személyiség nekem jobban számít
2015. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem nem szamit ha attol fuggetlenul ferfias vagy es a belso szamit ugyis jobban:)
2015. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ez az elsődleges szempont, ha szimpatikus vagy így is, akkor nem küldenélek el csak ez miatt.

És különben is ezen lehet segíteni egy kis edzéssel:)

2015. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Utolsó: pont emiatt kérdezem mert ha nagyon számítana akkor edzenék, de mivel egyrészt nem sok kedvem van edzeni másrészt meg nincs annyi önbizalmam hogy most én elmenjek valami konditerembe edzeni ismeretlenekkel együtt.

2015. jún. 28. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem számít :) Engem pl a kövér emberek sokkal jobban taszítanak
2015. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem ez egyáltalán nem fontos. :)

Jobban zavarna az, ha a párom kövér lenne.

2015. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!