Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan öleljek meg egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öleljek meg egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Egy osztályba járunk, és nagyon tetszik nekem. Nagyon félős, és nem tudom, hogy mit is kellene tennem. Megbeszéltünk egy találkát, hogy beszélgessünk, és szeretném megölelni őt akkor és ott. Viszont félek, hogy mivel eléggé félős, hogy hogyan reagálja le az egészet. Szóval ebben szeretnék segítséget kérni.

2015. júl. 21. 18:00
 1/6 anonim válasza:

én fiú haverom úgy szokott megölelni,mikor megyek felé és már csak 1-1,5 m van hátra kitárja a kezeit,és onnan már vágom hogy meg szeretne ölelni:)

ne félj,ha a csaj nem bunkó,venni fogja és hagyni fogja hogy megöleld^^"

aztán hajrá!!:D

2015. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló jó ötletet adott neked szerintem :D Mikor elég közel vagy hozzá és kitárod a kezeidet, tegyél felé pár lépést. Ha ebből nem vágja le, hogy meg akarod ölelni, akkor semmiből :D
2015. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elmondom. köszönésnél hangosan köszönsz, puszi-puszi és kitárod a két karod ő tükrözi és aztán ölelkeztek.
2015. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Megpróbálkozok vele. Igazából én is kicsit félős vagyok, ezért is nem öleltem meg soha, pedig már fél éve beszélgettünk a suliban sokszor. De most úgy gondoltam, hogy erőt veszek magamon, és megpróbálom.
2015. júl. 22. 14:57
 5/6 anonim válasza:
Na lassan 4 év eltelt hogy sikerült?
2018. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bögyös Dávid válasza:
Olyan rossz ezeknél a régi kérdéseknél, hogy soknál nem tudjuk, hogy fejeződött be a történet, olyan rosszak ezek a befejezettlen történetek! Na lassan eltelt 9 év! Hogy sikerült?
ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!