Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma láttam 2 lányt a környéken...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma láttam 2 lányt a környéken kutyát sétáltatni nagyon megtetszett az egyik felvenném vele a kapcsolatot de fogalmam sincs ki ő most láttam először semmit nem tudom róla hogy találhatnám meg?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 22:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Akár elmehetnél megint arra a helyszínre, hátha ott lesznek.

Megkérdezheted az arra lakókat, hogy nem ismernek-e olyan lányt, akinek olyan fajta kutyái vannak, amiket láttál.

Aztán, ha a lány kinézetét le tudod írni, akkor azt is megkérdezheted arra, hogy ismerik-e.


(Feltéve, hogy nem parkban sétáltatta.)

2015. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, nem nem parkban volt hanem az utcán
2015. júl. 19. 22:40
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáj meg holnap, vagy amikor ráérsz lemenni ujra ugyanabban az időpontban ugyanarra a helyre ahol megláttad őket, hátha ott lesznek. Ha meg nem akkor menj le az aztkövető napon. Ha akkor sincsenek ott akkor hagyd a francba. Ha meg ott lesznek akkor menj oda és kezdeményezz

15/L

2015. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
okés,de nem lenne fura vagy ez nem számít zaklatásnak? 16/f
2015. júl. 19. 22:47
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ugy nem tűnne zaklatásnak, ha úgy mennél oda hozzá vagy hozzájuk

hogy először is elmondod őszintén hogy láttad őket már egyszer itt és hogy szimpatikusak neked. Megkérdezheted tőluk hogy veluk tarthatsz e. Lehet hoy furcsállni fogják de ha látásra bejossz nekik akkor nem fognak elutasitani:) legalábbis ha hozzám jonne igy ide egy fiu akkor nem kuldeném el ot

2015. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ahhha:) és inget vagy pólót vegyek fel melyik jön be jobban a lányoknak? ha ing akkor hawaii vagy kockás?
2015. júl. 19. 22:56
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát mást nem nagyon tudsz, ugyanabban az időben metint oda. Hátha jönnek. A kutyasétáltatás azért jó, mert gyakran kell csinálni. :) Inkább kockás.
2015. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Merrefelê sétáltattak? És milyen volt a kutya? (Milyen fajta, hogy nézett ki)

2015. júl. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
szia hol melyik településen láttad őket leírhatnád a kutya fajtáját és a lányok kinézetét mert akár itt is megtalálhatod
2015. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Szerintem is a kockás ing a legjobb, ügyesen!;)

2015. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!