Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezte meg ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezte meg ilyen sokszor, hogy mit szeretnék csinalni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,és jövőhéten megyek egy barátomhoz a nyaralójukba.Csak ketten leszünk ott.Ma amikor telefonáltunk (2 órán keresztül),akkor legalább 6-7 alkalommal megkérdezte,hogy mit szeretnék csinálni abban a pár napban.Mondtam,hogy nincs konkrét tervem,de nekem mindegy,mert vele mindig jól szórakozunk.Már tegnap is megkérdezte,hogy mit szeretnék csinálni,mivelhogy én vagyok a vendég,ezért rajtam áll a döntés joga.Abszolút nem gondolkoztam azon,hogy mit csináljunk,Pláne,hogy kint leszünk a halál fa**a mögött 10 méterrel,már bocsánat a fogalmazásért.
2015. júl. 21. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel csak ketten lesztek, nem véletlenül kérdezett rá, mocskos dolgokra gondolt. Vagy lehet, hogy simán tényleg rád akarja bízni a döntést xd
2015. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. lehetőség: arra várt, hogy valami köhhm dolgot mondj ;D

2.lehetőség: mivel kint lesztek a "halál fa**a mögött 10 méterrel" fel akar készülni, mit vigyen magával, mert valószínű, nincs ott sok dolog, és azt akarja, hogy olyan dolgot csináljatok, amit élvezel.

2015. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piriiiii ***** válasza:
Ja, a kettes jól látja. :D Így akartam volna megfogalmazni én is.
2015. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, mi volt? :D
2015. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!