Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér, fiatalabb lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér, fiatalabb lányok (16-21) ti mit szólnátok hozzá, ha a baráti körötökből egy viszonylag menőbb srác randira hívna titeket?

Figyelt kérdés

Komolyan vennétek vagy mit szólnátok?

Kort írjatok légyszi.



2015. júl. 22. 23:36
 1/4 anonim válasza:

Vagy azt hinném szánalomból teszi, vagy csak viccel, esetleg szívatni akar majd röhögni rajtam egy jót.


Nem vagyok kövér hanem átlagos, de ismerem a lányokat, 15/L.

2015. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szívatás?
2015. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. mire gondolsz?
2015. júl. 22. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Több szempontból is kellemetlen lenne. Egyrészt nem hinném el, hogy komolyan gondolja és hiába örülnék neki egyébként nem merném nagyon beleélni magam mert félnék, hogy csak átver és szórakozik velem. Hiába próbálná bizonyítani az ellenkezőjét, számomra túl hihetetlen lenne. Illetve szerintem baráttal sem nagyon bonyolódnék bele ilyesmibe mert szerintem ez elég rizikós, kínos lehet, pláne ha nem jól sülnek el a dolgok.
2015. júl. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!