Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok ez ügyben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BB11 kérdése:

Mit tanácsoltok ez ügyben? Vagy mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kezdem azzal hogy lány vagyok és biszex.Nos abban kérnék tanácsot vagy véleményeket hogy rólam ezt a dolgot csak páran tudják tehát barátokra gondolok,nemtudják a szüleim sem a rokonaim.Na szóval abban kèrnék segítséget hogy ha megtetszik egy làny pl.ha falunapon látok egy lányt aki nagyon tetszik és legszívesebben odamennék és megcsókolnám.Ez csak egy példa.És hogy meg e tegyem ezt vagy ne mivel nem volt még dolgom nővel de olykor megesik hogy látok egy lányt és ő is néz folyamatosan és én is nézem és tudom hogy azt kellene csinálnom hogy odamegyek és megcsókolom de ezt még sem teszem mert félek attól hogu kiderül hogy biszex vagyok.Nem akarok itt sztorizgatni csak az volna a lényeg hogy meg merjem e ezt csinálni vagy ne?..mivel sokszor voltam ilyen helyzetben?Ti mit tennétek?
2015. júl. 23. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb beszélj a kiszemelt csajjal és kérdezz rá, hogy mit gondol a bisexualitásról, és persze az a jó ha minél előbb elmondod és megbeszéled ezt a szüleiddel is.
2015. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia :)

Először is semmi gond nincsen azzal, hogy biszex vagy, teljesen normális dolog. A rokonaidnak és a szüleidnek MUSZÁJ elmondanod. Hidd el akkor is ugyan úgy fognak viselkedni veled szemben mint most. Te tini szemmel ezt máshogy látod mint egy felnőtt. A felnőttek könnyebben elfogadják a dolgokat, pláne a családod. Ha meglátsz egy lány aki bejön, menj oda hozzá inkább és beszélgess vele minthogy egyből megcsókold :D az után már adni fogja magát a helyzet. De az a legegyszerűbb ha odamész beszélgetni, majd megjegyzed hogy milyen aranyos/jófej/vicces stb...

2015. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szüleimmel ezt nemtudom megbeszélni mert már volt rá példa hogy szóbahoztam az ilyes fajta dolgokat és a reakción én is meglepődtem.:/..Elutasítón,undorral ócsárolták az olyanokat és akkor döntöttem úgy hogy ezt soha nem tudhatják meg..:/
2015. júl. 23. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer meg kell tudniuk, egy titok sem marad örökké az, egyszer minden kiderül...
2015. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz de félek a reakciótól és még nem vagyok rá felkészülve hogy elmondjam.:/
2015. júl. 23. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is azt mondtam hogy most kell, csak ne húzd a végtelenig... de nyugi, bele kell hogy törődjenek, attól mg ugyan úgy a lányuk maradsz :)
2015. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!