Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek?

Figyelt kérdés
A lábfétis milyen ? Tetszik vagy nem ha a barátod szereti akkor a kedvére tennél vele? Valamint ezt hol jó tudatni elején közepén vagy a másik fél jöjjön rá. Ti lányok hogy vagytok ezzel. Valamint miket szoktatok csinálni a barátaitokkal ilyen téren hogyan tesztek a kedvükre vagy ő a tietekre? Szerintetek tönkte tehet egy ilyen dolig egy kapcsolatot ? Pusztán kiváncsiság a válaszokat köszönöm.

2015. júl. 23. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jön be, de ha barátomnak tetszene, akkor belemennék. Jobb az ilyesmit minél hamarabb közölni, de ne ezzel kezdje az első találkozót. Ha már nagyon betegesen benne lenne a lábfétisben, szóval kb. engem lelök az ágyról, a lábam meg ott tartja, akkor azzal egy "csöppet" el lehet rontani a hangulatot.
2015. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon csikis vagyok a lábam minden pontján és engem nem is izgat az egész, ezért szerintem nem tudnék ezzel megbarátkozni. De biztoa vannak lányok, akiknek ez bejön :)

Szerintem nem kell az elején tudatni, de amikor már arra kerülne a sor, akkor illene, hogy ne érje meglepetés (legalábbis én örülnék, ha nem közben derülne ki).

2015. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!