Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ilyet ti hanyan csinaltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ilyet ti hanyan csinaltok?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel, hogy van egy fiu aki barmelyik lanyt megszerezheti maganak amikor csak akarja. Amikor egy lany oda adna magat neki akar egy nap/het utan, akkor a csajt/csajokat elkuldi a pics*ba.


A kerdes az, hogy hanyan csinaljak ezt a fiuk? Es ez azert van mert olyan lanyt keres/keresnek aki nem adja magat konnyen? Vagy miert?



2015. júl. 24. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon instabil a csaj, akkor egy patron és szia. Ha nekem ilyen könnyen felborult, akkor másnak is fog.
2015. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kössz, nem vagyok ilyen, szóval egy ilyet sem csináltam.
2015. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ehhez én nem vagyok elég menő, helyes ezek szerint. Én örülök, ha egy csajt megdughatok és aztán velem is marad és folyamatos szexutánpótlás meglesz végre. ^^
2015. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen fiú nincs. Előbb megd*gja a csajt, aztán szakít vele.
2015. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!