Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti is csináltok/csinaltatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is csináltok/csinaltatok mar ilyet? Fiúk/lányok ti mit szólnátok ehhez, ha megtudnatok?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki tetszik es amikor látom ( mostanában mar azt is) vagy közel megyünk el egymás mellett vagy olyan mintha engem nézett volna akkor azt dátumszeruen félirom( hogy később tudjam, hogy mikor volt)


Ti is csináltok/csinaltatok ilyet?

Ha megtudnatok, hogy egy lany/fiú ilyet ír rolatok/veletek kapcsolatban mit szólnátok?



2015. jún. 15. 15:23
 1/6 anonim válasza:
örülnék neki
2015. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt gondolnám, hogy fura vagy :>
2015. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

én azt hiszem kicsit megijednék... ha mondjuk összejönnék az illetővel és később mondaná el akkor kedves gesztusnak tartanám, de így, hogy nincs köztünk semmi és az orrom alá dugna egy papírt, hogy nézd ezeken a napokon mosolyogtál rá, itt meg elmentünk egymás mellett, itt meg rám néztél akkor lehet, hogy sírva menekülnék :D

19/L

2015. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, én is max akkor mutatnam meg neki, ha lenne köztünk valami :D

Es akkor se 1 hét után :'D



Mondjuk nem hiszem, hogy meg fogja bármikor is tudni :/

2015. jún. 15. 15:54
 5/6 anonim válasza:

Nem vagy egyedul en is ezt csinaltam. Es azt ajanlom neked,h ne legy kishitu,mert nem tudhatod mit hoz a sors.

Az en baratom kedves gesztusnak talalta mikor beszeltem neki a furcsa szokasomrol.

En szoritok neked :) (Bocs az irasert.Nincs magyar nyelv a telomon)

2015. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna megnézned a Mirai Nikki-t.
2015. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!