Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy észre vegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén megyek gimnáziumba, és van egy fiú aki egy évvel felettem jár. Nagyon tetszik, de nem tudom hogy tudnám elérni azt hogy észrevegyen. Nagyon gátlásos vagyok, fiúk társaságába mindig zavarba jövök. Próbáltam már legyőzni a gátlásaimat, de nem sikerült.:( 15/L

2015. júl. 24. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Először pedig azt kéne megtenni, nyugi :) ugyanolyan emberek mint te vagy én, sztem az a jó, ha megpróbálsz ellazulni, gondolj a srácra meg fiukra hogy közöttük vagy és kezdj ellazulni, mint amikor alszol, jógázz közbe youtubeon vannak kezdőknek vidik rakj be egy zenét amit nagyon szeretsz közben és ne feledd, hogy mindenki elfogad aki számít olyannak amilyen vagy! ;) 16L
2015. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És próbáld növelni az önbizalmad a tükör előtt, állj oda és külső szemmel, keresd magadon a szép dolgokat amiket szeretsz magadban, mert mindenkiben van valami szép, és .. én ugy gondolom, hogy nincs olyan hogy ronda, mert akit én nem látok szimpinek azért más teljesen oda van, úgyhogy ez miatt sem kell aggódnod meg beszélgess pl sokat anyuddal vagy valakivel bnöddel akiben megbízol és tudod, hogy megért :) #1 voltam.. :D
2015. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gólyaláb?
2015. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ első. :)

harmadik: nincs problémám a testmagasságommal, valamit félreolvastál :D

2015. júl. 24. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!