Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy menő fiú a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy menő fiú a suliból mit tegyek h észre vegyen? 14\l

Figyelt kérdés
Ő most 8.as én most 7.es és nagyon bejön de ő észre se vesz segítsetek mit tegyek

2015. júl. 12. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
kezdeményezz te, ne várd a csodát
2015. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogy?
2015. júl. 12. 23:34
 3/6 Quasar07 ***** válasza:
Ott a remek találmány a facebook. Próbáld először onnan megközelíteni, vagy közös ismerősök által.
2015. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó oké de ha egyszerűen nincs téma?
2015. júl. 12. 23:42
 5/6 anonim válasza:
Nekem is pont ez a bajom :(
2015. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 varzoeaa22 válasza:

Szia! :) Szerintem a Facebook erre való :D Egyszerűen csak írj rá! :) Én hogyha pl nem tudok témát akkor kihasználom amit tudok róla. Hogyha foci egyesületbe jár megkérdezem hogy focizik-e. Ha eddig nem feltűnően érdeklőtél iránta akkor rákérdezhetnél hogy:

'Ismerős az arcod. Te a sulinkba jársz ugye? :D '

És utána jöhetnek a sablon kérdések , hova mész tovább tanulni? ; Te jársz-e (mittomén) raj szakkörre? stb.

És így beindul a beszélgetés! De viszont ha paraszt szerintem akkor nem éri meg vele foglalkozni. Volt, hogy próbálkoztam egy srácnál és ugye elkezdtem kérdezgetni, hogy meséljen magáról, meg legyen téma. Hát válaszra sem méltatott. Szóval csak akkor irkálj neki ha megérdemli! Sok sikert! :)) 14/L

2015. aug. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!