Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lány haverokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lány haverokat szerezni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy,mint fiú haverokat
2015. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan jó pasi, és legyél lelki szemetes. Ez egy lehetséges út.
2015. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hazudd azt, hogy meleg vagy.
2015. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamivel nehezebben, mivel téged feltehetőleg nem fog érdekelni a műkörömről való beszélgetés, a legtöbb lányt meg az autók/foci nem érdekli. :D Ezen kívül ugyanúgy, elkezdesz egy lánnyal beszélgetni, vagy kijöttök, vagy nem. Mi lányok sok dologra másképp reagálunk. Véletlen megvágod magad... Fiú barát: "Háhá, lúzer!" Lány barát: "Szegényke, gyógyulj meg!" Nekem van sok pasi haverom, a lelkizéstől meg szoktam őket kímélni nehogy szivárványt hányjanak, arra ott vannak a barátnők. 17/L
2015. júl. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb ugyan úgy mint fiúhaverokat. De attól is függ hogy mik érdekelnek téged meg az adott lányt, ha nincs közös érdeklődés, márpedig sokszor nincs, akkor nehezebb. Én pl elég fiús vagyok, érdekelnek még az autók vagy épp a fegyverek is, videojátékok, stb, így a legtöbb fiúval elvagyok.
2015. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!