Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találhatnék legalább...

Hogyan találhatnék legalább beszélgető haverokat magamnak? 20as éveim elején járó lány vagyok, semmi deffektem nincs, egyszerűen nincsenek barátaim, haverjaim. Voltak, csak "elkoptak".

Figyelt kérdés

Barátom van, akivel együtt élek. Épp csak az hiányzik, hogy beszélni tudjak valakivel, találkozni, kimozdulni. Pesten élek, itt nőttem fel stb még sincs senki.

Esetleg ötlet, hol találhatnék? Vagy hogyan kereshetek... Már gondolkoztam, hogy odamegyek a boltban random lányokhoz, és beszélgetést kezdeményezek,... De féleg, hogy azt hinnék ferde hajlamaim vannak, úgyhogy ezt elvetettem.... :D


2015. febr. 9. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hm, én a beszélgetésben benne lennék, bár picit fiatalabb vagyok, Pest meg messze van, bár ha gondolod, akkor írhatsz. :)
2015. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen lennék a beszélgető haverod :)
2015. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
elkezdhetnél edzésre járni mondjuk?
2015. febr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is beszélgetek veled :)
2015. febr. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Suli, munkahely? Nem járaz semmilyen közösségbe?
2015. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolso: nem , itthonrol dolgozom..... :/
2015. febr. 13. 23:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nálam ugyan ez a helyzet, párkapcaolatom van, csak éppen barátaim nincsenek, budapesti vagyok. Ha gondolod írj. :)


20/L

2015. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, mennyire aktuális még, de szívesen leszek beszélgető haverod. Nem vagyok pesti és 20-as éveim második felében vagyok már, de szívesen beszélgetek hasonló helyzetben levőkkel.
2015. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!