Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan viselkednéte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan viselkednétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy tök jó fiú barátotok, de őt szerelmi csalódás érné. De ő mondjuk nem akarná kimutatni a fájdalmát, de lehetne rajta látni a letörtséget. Erőltetnétek a témát vagy ha mondaná, hogy nem akar róla beszélni, akkor nem térnétek vissza? És az olyan fiú haverokkal mi van, akik nem olyan közeliek, de bíztok bennük? Velük hogyan viselkednétek? Vagy mindkét esetben hogyan próbálnátok meg neki segíteni?

2015. júl. 25. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, mondjuk én ellenkező nem vagyok, de ha valamiről nem akarok beszélni és azt valaki erőltetné, hát még annyira sem mondanám el.. Szóval én úgy gondolom, hogy mondd meg neki, hogy rád számíthat, veled beszélhet erről, ha úgy gondolja, de ne legyél tolakodó. Te sem örülnél neki fordított esetben, nem de?
2015. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Én vagyok a srác, a csalódás is megvolt. Csak tegnap, amikor látták rajtam, erőltettek mindent... De nem tudom, hogy mások hogyan cselekednének. Ezért írtam ki ezt a kérdést.
2015. júl. 25. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell nekik mondani, hogy most hagyjanak és majd ha akarod, beszélsz erről. Nem ismerem mondjuk a barátaidat, de ha valóban a barátaid, akkor ezt tiszteletben kéne tartaniuk.
2015. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondtam eleget. Úgy 5 főből 3-an nem tudták megérteni...
2015. júl. 25. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha nekem ez lenne egy fiú haverommal akkor belebokszolnék egyet a vállába aztán elmennék vele sörözni. Engem minden fiú barátom pasinak kezel pedig nem vagyok annyira fiús.

18/L

2015. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"Tényleg nem vagy fiús" :D De a sörömet állhatod :D
2015. júl. 25. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátom fiú, mostanában sok baja volt otthon és egy lánnyal is. Nem erőltettem semmit, sok időt töltöttünk együtt, ha felhozta beszéltünk róla. Meg is mondtam neki hogy számíthat rám, ha beszélgetni akar vagy szüksége van valakire, ha tudok segíteni szóljon. Utána azt mondta én tartottam egyben ezalatt az időszaka alatt, úgyhogy gondolom valamit eltaláltam.
2015. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2015. júl. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!