Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csábítsam el azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el azt a srácot, akit születésem óta ismerek és nagyon tetszik? Hogyan tudnám a tudatára adni, hogy tetszik nekem? 16/L

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz nehéz,csak mondd meg neki,de ha a tesód akkor hagyd
2015. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem a tesom :) Az ő anyukája és anyum barátnője réges rég óta és együtt lettek terhesek velünk. A Sráccal mindent megosztunk egymással és épp ezért félek. Meg elköltöztek és télen láttam őt utoljára, szóval a viszont látástól is félek picit.
2015. júl. 25. 11:32
 3/14 A kérdező kommentje:
Jah meg nem akarom megmondani neki mert mivan ha én csak barát vagyok neki?
2015. júl. 25. 11:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha elmondod nem leszel
2015. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztos szeretne egy barátnőt,és ha elmondod akkor mem leszel csak barát
2015. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg nem én szeretnék kezdeményezni sem.... ezért gondoltam hogy inkabb csak jeleket adnék neki. Csak nem tudom milyen jeleket adjak neki....
2015. júl. 25. 12:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele. Lehet h ő is ugyanígy érez irántad ahogy te iránta. Tudom ez kényes téma. Ne is mond. De ha mindent megbeszéltek akkor ezt is meglehetne. Mondjuk úgy hogy azt mondod neki hogy ő nem közömbös neked és többet érzel iránta mint sima barátság vagy testvérség (mert lehet egyből arra gondol hogy szinte már tesók vagytok).
2015. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha egyszer eljön hozzád, akkor szaladj el zuhanyozni és mikor kész vagy, hivd be hogy adja be a törölköződ mert elfelejtetted. Ha csak a kezét nyújtsa be akkor nem tetszel neki.
2015. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem hiszem hogy 16 évesen ez lenne a legjobb megoldás :D :D

2015. júl. 25. 12:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség,mert ha rendes srác akkor csak a kezét nyújtja
2015. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!