Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem olyan bajom lenne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem olyan bajom lenne hogy születésem óta olyan a szempillám mintha ki lenne húzva és ezért nem tudok lányokkal ismerkedni mert azt hiszik hogy meleg vagyok. Vagy van olyan lány akinek tetszik az ilyen? Szerintem ezért nem volt még barátnőm.

Figyelt kérdés
16/F

2012. aug. 7. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az is vagy.
2012. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én a lányokat szeretem.
2012. aug. 7. 14:54
 3/11 anonim ***** válasza:

lehet kapni műszempillát

amúgy nem tudom elképzelni milyen lehet

2012. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én tudom, olyan 'csillagszeműjuhászos' beütésű. szerintem aranyos, nekem tetszik, 15,5/L
2012. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a dús szempillás fiuk :)
2012. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van. De valószínűleg nem túl sok.


Barátnőm többször megjegyezte hogy tetszik neki. Nekem is sűrű fekete szempillám van. Szerencsére egy karakteres szemöldök kompenzálja.

2012. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nincs valami képed ilyenről? Ha nem is saját, de legalább valami hasonló, mert nem igazán tudom elképzelni :D

Am szerintem nem tartaná ez vissza a lányokat...legalábbis az összeset biztosan nem. Magyarul: szerintem lehet olyan akinek tetszene :D 17l

2012. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez marhaság. Ne a szempilláidra fogd azt, hogy nem tudsz csajozni! A legtöbb csaj igenis szereti, ha egy pasinak szép, sötét szempillája van. Ne keress kifogásokat.
2012. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem is nagyon hosszú, teljesene olyan, mintha szempillaspirállal kihúztam volna :)


Emiatt nehogy visszafogd magad! Ha egy lány emiatt nem fogad el téged, akkor nem érdemes foglalkoznod vele!


Mellesleg nekem ebből sosem volt hátrányom a lányoknál, maximum annyi, hogy azt kérték, adjam nekik :)


15/F

2012. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D
2012. aug. 8. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!