Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék ráírni, de mit írjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék ráírni, de mit írjak?

Figyelt kérdés
Oviban odáig voltam egy fiúért, és ő is így volt. Csak aztán más általános iskolába mentünk. Most lehet, hogy megvan a Facebook profilja.

2015. júl. 26. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Legeygszerűbb: emlékszel még rám? 👌
2015. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi:


"Szia! Emlékszel még rám? Együtt játszottunk az oviban papást-mamást, te ütöttél én kiabáltam. Mi van veled azóta?"


De szerintem ha csak annyit írsz, hogy "szia", akkor vissza fog kérdezni, ha elég kulturált. Nem is biztos, hogy jó egyből felfedni, hogy együtt voltatok az oviban. Csak beszélgess el vele. Pl, hogy "Láttalak ezelőtt, jól nézel ki!"

Akivel lehet beszélgetni és akar is, azzal menni fog. A többivel meg nem nagyon érdemes foglalkozni. Ő is sokat változhatott, te is, ki tudja, hogy egyáltalán tetszenétek-e még egymásnak.

2015. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!