Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lattam a fbon egy sracot, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lattam a fbon egy sracot, aki megtetszett, nem lattam meg eloben soha, es szeretnek rairni, mit irjak neki? Hogyan ismerkedjek? 21L

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő kicsoda? Egy ismerősöd ismerőse? Vagy egyáltalán nem ismerőse senkinek?
2014. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj rá hogy "teccel nekem" :D
2014. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem akarom magam fényezni de engem is jóképűnek tartanak, és többször volt rá példa, hogy vadidegen lányok rám írtak. Volt aki egyből megírta, hogy tetszik neki a képem, és meg akar ismerni. Nem tudom miért, de sosem írok vissza. Valahogy nekem nem jön be, hogy csak azért rám ír, mert látta a képemet. Gondolom sok lány sem ír vissza ha vadidegen srác rájuk ír.

De ha már írni akarsz akkor írd meg őszintén, hogy miért írtál. Írd meg neki, hogy bár nem ismeritek egymást, de nagyon tetszik neked, és gondoltad rá írsz.. Vagy visszaír vagy sem. Veszíteni nem veszítesz.

23/F

2014. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is fészbukon élem az nemi életemet ezért sem lepődöm meg amikor időnként fészenbasznak.
2014. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem is rengeteg vadidegen pasi ir, de en mindegyiknek visszairok, hiszen baratkozni akarnak, nem azzal jonnek hogy dug.junk vagy valami.

Van vagy 70 kozos ismerosunk, de ugye nekem is sok ismerosom azt van meg fbon, mert bejelolt, tudom, hogy latasbol ismerjuk egymas, koszonunk egymasnak, vagy anno beszelgettunk, de tobb semmi.

2014. nov. 9. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj rá, azután majd kialakul.
2014. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!