Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálykiránduláson szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálykiránduláson szeretnék "összegabalyodni" egy kicsit az egyik fiúval, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Szoval igaz, hogy most nincs suli idoszak, de mostanaban ez jart a fejemben:)

Ev kozbem tobbszor is szokott osztalykirandulasunk lenni es a jovo nyaron lesz egy hosszabb is. Az osztalyunk olyan, hogy altalaban az ejszaka folyaman osszegyulunk egy szobaban es zenelunk, pialunk meg hulyeskedunk. Az a baj, hogy en nem vagyok tulsagosan ahhoz a bandahoz csapodva, mert nem igazan haverkodtunk a fiukkal 9. elejen egy kisebb incidensem miatt, az egyik fiuval :D De most az egyikkel szeretnek csokcsataba keveredni esetleg es egyutt aludni:) ennel tobbrol nincs szo. Tudom, hogy hajlamos ra, csak nem tudom, hogyan csaljam ki a csoportbol...otletek? :) 16/l


ui: bocsi az ekezetekert



2015. júl. 26. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Mondd meg neki, hogy mutatni akarsz valamit:D De halkan és sejtelmesen, hogy csak ő hallja.
2015. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Beszélgess vele, utalgass és igyatok, hogy ne legyetek gátlásosak.
2015. júl. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A lenyeg, hogy hogyan csaljam ki a csoportbol, mert onnantol mar menne:)
2015. júl. 28. 00:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj oda es sugd a fulebe hogy nagyon szivesen mitatnal valamit ha vele menne es feltunes nelkul az egyik kezet rakd a fenekedre, tuti erteni fogja
2015. júl. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!