Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Osztálykiránduláson kezdőkkel...

PeppyE kérdése:

Osztálykiránduláson kezdőkkel együtt ajánlatos betépni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Szóval.. A véleményeteket szeretném kérni. Ritka jó alkalom lenne az 3 napos osztálykirándulás, és szeretnénk füvezni 2 barátnőmmel. 1 db jointot viszünk, nem is biztos hogy elszívjuk egyáltalán. Kb mennyit szívjak egy jointból ha kezdő vagyok? (Eddig 3x voltam beállva tudom mivel jár ne beszéljetek le róla)

2014. ápr. 17. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha annyira tapasztalt vagy, akkor emlékezned kéne arra is, hogy milyen volt, mikor először betéptél.... mester


amúgy inkább ne, mert sose tudni,hogyan reagál rá valaki, rosszul lesz, és titeket meg ki*asznak a suliból

2014. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig mindig víziből szívtam(3 mély slukktól azonnal beálltam), és jointot soha életemben nem próbáltam. :) Nem vagyok tapasztalt, pont ezért írtam hogy kezdő vagyok.
2014. ápr. 17. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem, hogy gondotok lenne belőle. Csak le ne bukjatok :D
2014. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl bölcs lépés. Gimiben megjátszották ezt az egyik osztályban. Az egyik csaj rosszul lett, kórházba került, aztán a felügyelő tanárral együtt repültek a suliból mindannyian. Jó buli volt, biztos megérte, főleg, hogy a tanár életét is tönkretették.

Felőlem aztán füvezzetek, de olyankor, amikor nem egy vadidegen felel értetek.

2014. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
abból az egy jointból inkább csináljatok kettőt. Abból az egyik is elég lesz egyszerre. De még korai szerintem, ha füvezni akarsz alkalomszerűen inkább 18 éves korod után ajánlatos, pont úgy mint az alkohol vagy a sima cigi.
2014. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

inkább semmikor,kedves narkós:D

korán akarod tönkretenni magad kérdező

2014. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
51%
szerintem próbáljátok ki előtte ha nincs belőle baj akkor lazán:)
2014. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!