Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teltebb, duci lányok! Ti hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb, duci lányok! Ti hogy reagálnátok arra, ha mondjuk egy az utcán, vagy nyilvános helyen, akár buszon, villamoson, metrón, vonaton, bárhol megszólítana titeket egy srác, hogy bejöttök neki, el szeretne hívni egy randira, stb?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 20:35
 1/5 True Damage ***** válasza:
100%
Ugy mint barmelyik masik lany professzor ur...
2015. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem vagyok duci lány, ellenkezőleg, aránylag sportos man vagyok. :D Szerintem nem egyformán reagálnának, mert a lányok nem egyformák. Valamint eléggé függ, hogy mit művelsz konkréten velük...

Kissé direktnek tűnik így, de ha nem vagy bunkó, akkor még akár ez is bejöhet néha.

2015. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
76%
Hát én az vagyok, és nincs is sok önbizalmam, tehát biztos, hogy nem hinném el, hogy velem akar, amikor ott van a többi gyönyörű, csinos lány :) lehet az hinném, hogy valami fogadás, vagy poénkodás...
2015. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan reagálnék a harmadik válaszadóhoz,de ha az illető be tudná bizonyítani,hogy nem ugratás a dolog miértje,akkor örülnék neki,mert én nem igazán merek ismerkedni.
2015. aug. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetèrtek az első válaszolóval ugyanúgy mint bármelyik lány attól hogy vki. teltebb/duci ugyan olyan ember mint más
2015. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!