Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A ti véleményeteket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A ti véleményeteket szeretném kérni! Mi lehet a baj? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

A legjobb lánybarátom nemrég azt írta nekem, hogy nincs kedve beszélgetni velem, meg találkozni sem, és kérte, hogy hagyjam békén. Pár napja sajnos megbántottam, mert szemére hánytam, hogy milyen rosszul esett amikor ő bántott meg. De azt mondja, hogy ez igazából már nem is érdekli őt már túl van a dolgon, de még se akar beszélni velem. Mi az, hogy nincs kedve velem beszélni?

Pontosan ez mit jelent?

15/F



2015. júl. 29. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet esetleg tetszel neki?
2015. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Már legalább 6 hónapja ismerjük egymást és mindig elmondjuk, hogy csak barátok vagyunk és ez nekem is pont így jó, meg neki is. De komolyan nem tudom most mi van.
2015. júl. 30. 08:51
 3/14 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet tudni, mivel bántottad meg? Attól függ...

Ha nincs kedve beszélgetni ne erőltesd, annál nehezebben fogtok kibékülni.

2015. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát nemrég órákig idegesített, hogy sose lesz barátnőm ez meg ez miatt, de akkor még higgadt maradtam és nem reagáltam rá rosszul, mert gondoltam jó poén. Aztán egy idő után felidegesített nagyon, már kezdett kicsit személyes lenni és kiborultam. Majd a szemére hánytam, hogy csúnya dolog volt tőle, hogy ezt tette és hogy ez engem nagyon megbántott. És ennek ez lett a következménye. Párszor bocsánatot kértem és már nem is haragszik ( pedig nem nekem kellett volna na mindegy )

Csak még mindig nem akar beszélni.

2015. júl. 30. 18:09
 5/14 anonim ***** válasza:
Mármint ha jól értem azon sértődött meg, hogy te leteremteted azért mert ő valamit csinált ami egyébként tényleg nem volt túl kedves veled szemben. Na ez érdekes. Amúgy nem vagyok lány úgyhogy ne is vedd figyelembe értelmetlen hozzászólásom.
2015. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan így van, de nem baj, ha nem vagy lány, attól lehet, hogy hasznos választ adsz :) Köszönöm


Még jöhetnek ötletek :)

2015. júl. 30. 18:27
 7/14 anonim válasza:

Hát ezt én sem értem... lehet,hogy tényleg tetszel neki,és nem meri elmondani,ezért inkább azt mondja hogy nem érez többet barátságnál. Szerintem nem ártana valahogy találkoznod vele,és szépen lassa rákérdezni.

Fiú -lány barátság ritkán fordúl elő,mert az egyik mindig többet érez :/

Sok sikert :) ;)

2015. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Vagyis szerintetek nagy valószínűséggel ez állhat a dolog mögött? Más lehetőség még lehet egyáltalán?
2015. aug. 3. 11:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meglehet, hogy a piszkálódással valahogy megpróbál téged abba az irányba mozdítani, hogy rájöjj vele is kialakulhat valami. Lehet, hogy ez nem is teljesen tudatos lépés tőle csak úgy félig-meddig.
2015. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor majd szépen lassan és finoman utalok rá, majd valahogy rákérdezek. Köszönöm szépen mindenki válaszát.
2015. aug. 4. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!