Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A ti véleményeteket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A ti véleményeteket szeretném kérni! Mi lehet a baj? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

A legjobb lánybarátom nemrég azt írta nekem, hogy nincs kedve beszélgetni velem, meg találkozni sem, és kérte, hogy hagyjam békén. Pár napja sajnos megbántottam, mert szemére hánytam, hogy milyen rosszul esett amikor ő bántott meg. De azt mondja, hogy ez igazából már nem is érdekli őt már túl van a dolgon, de még se akar beszélni velem. Mi az, hogy nincs kedve velem beszélni?

Pontosan ez mit jelent?

15/F



2015. júl. 29. 21:29
1 2
 11/14 anonim válasza:
Vagy van pasija!?!
2015. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem, most épp nincs. De amint mondtam, én nem hajtok rá, nekem csak barátként van rá szükségem.
2015. aug. 5. 17:44
 13/14 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ha olyan baromi jó barát lenne, akkor nem degradálna téged ilyen szinten. Szerintem elég ocsmány dolog volt tőle, hogy elkezdi elemezgetni, hogy neked ezek és ezek az okok miatt sosem lesz barátnőd. Most komolyan ez milyen már? És még ő sértődik meg? Hát komolyan megáll az ész. Én a helyedben hagynám a csajt, mert nem valami észlény. És hát elég bunkó. Még ha így is gondolja. Mert mondjuk én a helyében inkább finoman próbálnék célozni arra, hogy szerintem min kéne változtatnod, hogy legyen barátnőd, bár mondjuk 15 évesen még tök ráérsz, nem vágnám az arcodba, hogy aztán jól lemenjen az önbizalmad. A baj pedig az, hogy a lány egy hülye, mármint ezekből én azt veszem le. A helyedben hagynám, mert nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele.

16/L

2015. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azért nem mondanám, hogy hülye, mert amúgy nagyon sokszor segített, illetve volt egy alkalom is, amikor pont ő mondta, hogy 1-2 dolgon változtassak és minden nagyon jó lesz. Ennyiből amit írtam nem lehet megismerni a lányt, de én ismerem és tudom, hogy nem azért mondta, hogy most porig alázza az önbizalmam, hanem neki más a humorérzéke. De most nem ez a lényeg, mert végül is ez amolyan poén volt, csak hát tényleg kiborultam...

Szóval ha még valaki tud még valami segítséget adni, annak megköszönöm.

2015. aug. 6. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!