Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-17 éves lányok, nektek mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-17 éves lányok, nektek mi az ideálotok?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy a korombéli lányoknak úgy általánosságban mi tetszik, a leírt válaszokból megpróbálok össze rakni valamiféle átlagot.

Először is leírom magamat (legalábbis azt, amilyen vagyok, tudtommal).

Sötét szőke hajam van

Kb. 170cm magas vagyok

Barna-zöld szemeim vannak

Vékony ajkaim vannak

Vékony vagyok, nem vagyok agyon gyúrva, de mell és hasizmom van, meg persze a karomon is

Hosszú vékony lábaim vannak

Ápolt vagyok (de nem metroszexuális)

Ruhákban az elegánsakat szeretem, szűk, világos póló, ing, kalap(nem sapka), szűk, sötét farmer, és sötétebb vászon cipők

Belősnél leginkább azokat írom le, amikben biztos vagyok

Tájékozottabb vagyok a koromhoz képest, könyveket olvasok (nem vagyok könyvmoly), társasági életem van, rengeteg zenét hallgatok, nem beszélek ki embereket a hátuk mögött (barátokat főleg nem), ha valami nem tetszik, kiállok magamért, ha kell, megvédek másokat és semmiféle képpen nem csalnám meg azt, akim van.

Ui.: az ideálotokon kívül még leírnátok azt, amit változtatnátok bennem? Valaszaitokat előre köszönöm.

16/f



2015. júl. 30. 20:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Ilyesmi leírásokból sosem lehet megmondani, hogy ki milyen ember. A való életben szerintem a dolgokra leadott reakciók számítanak.

Ahogy leírtad magadat, szimpatikusnak tűnsz. Az írásodból ítélve intelligensnek tűnsz, de persze ezt sem lehet így megmondani.

Tekintve, hogy egyetlen egy rossz tulajdonságot nem tudni mit változtatnák rajtad. :) Ugye a jó szokásokon nem változtatunk.

Azt, hogy hogyan nézel ki szintén nehéz így megmondani, mert arcformát meg ehhez hasonló információkat nem tudunk. :)

Az ápoltság viszont plusz pont. :P

Az én ideálom leginkább belső tulajdonságokban mutatkozik meg. Vicces, értelmes, intelligens, megbízható és magabiztos. Szeretem, ha egy fiú művelt, szeret olvasni, de azért nem egész nap a szobájában él.

Külsőre, hát az szerintem másodlagos, de talán szőke haj, barna haj és 166 centimétertől magasabb legyen. :) Nem kell kigyúrt állatnak lennie, de azért ne is 100 kilós szumóbirkózó legyen. :D

15/L

2015. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

Kb teljesen ez az idealom,illetve imadom a magas fiukat de ez nem kizaro ok.Szoval nyugi,ez tokely. :)

15/L

2015. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Az első részét nem kötekedésből írtam. :) Csak azért, hogy megosszam a véleményem, miszerint nehéz ilyen leírásokból bármit is megmondani.

Meg gondolom te is kíváncsi voltál kicsit ahhoz, mit szólnak a lányok.:D

2015. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Nekem nincs és soha nem is volt férfiideálom. De téged így a leírtak alapján szimpatikusnak talállak. Hogy mit változtatnék benned? Semmit. Ez vagy te, és valaki majd egyszer ezért fog szeretni. 17/l
2015. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Hát az mondjuk kimaradt, hogy sok viccet elsütök, de néha úgy alakul, hogy a lánynak mind ez nem esik le, vagy félreérti, ezért nem szoktam azt említeni, de persze szeretem a poénokat, film és sorozat kategóriában is a vígjátékok és a szit-comok a kedvenceim. Viszont az igaz, hogy csak a jókat írtam le, úgyhogy egy rosszat is írok, lusta vagyok, ezt nem úgy kell érteni, hogy szemétdombon lakom, vagy ilyesmi, sőt, ha egy lányról van szó, képes vagyok szinte bármit megtenni érte.
2015. júl. 30. 20:57
 6/40 A kérdező kommentje:
Még mielőtt kihagynám, az arcomról is említenék. Mondta már pár korombéli, hogy jóképű lennék, de én úgy érzem, hogy nem vagyok túl helyes, meg persze későnérő típusok közé tartozom.
2015. júl. 30. 21:02
 7/40 anonim ***** válasza:

A lustaságon lehet változtatni.:)

Leírásból tényleg szimpatikusnak tűnsz..:)

1-es voltam.

2015. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem lehetsz csúnya :). Bár nekem leginkábbb a barna hajú, zöld szemű fiuk tetszenek :) 14/L
2015. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nincs ideálom.
2015. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
#7 Nem zavar az, amit írtál, mert engem most a véleményed érdekel, viszont nekem is nagyon szimpatikusnak tűnsz. :)
2015. júl. 30. 21:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!