Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mi az ideálotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az ideálotok?

Figyelt kérdés

Milyen a külső és belső ideálotok?



Kort is írjatok.


Trollok kíméljenek



2015. júl. 19. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Engem is érdekell,szinglu vagyok én is
2015. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Legyen sportos, jokepu, megerto, ne legyen bunko, szeresse a focit ✌ ! Ilyesmik...
2015. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Külső:Legyen magasabb nálam(tőlem nem nehéz).Több nagyon nincs mert nagyon helyes pasik taszítanak ha rossz a személyiségük,és fordítva.

Belső:vicces,kedves,megértő,meg lehessen benne bízni,legyen érett,de tudjon gyerek is lenni.Ja és szeressen.

15/L

2015. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hosszuhaju, szakallas, kicsit duci


Beszeljen nemetul, megerto, becsuletes, oszinte, huseges, kommunikativ, filozofikus alkat es szeressen. Szeresse azt, hogy az vqgxok, aki es fogadjon el. Ha megszeretnek valakit, igazabol nem szamitana ki lenne az, csak szeressem.


16l

2015. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem a külső a legfontosabb, persze, mindenkinek számít valamennyire, de ha belül egy paraszt valaki, én pl nagyon ki tudok ábrándulni:) nos, nekem fontos, hogy legyen megértő, legyen jó humora, lehessen vele komolyan beszélni, akár filozofálni, ne csak a szex legyen neki a fontos, hanem néha csak úgy bújjunk össze, ölelkezzünk, érezzem, hogy fontos vagyok neki, és nem csak egy test, amit megdug. aztán külső.. NE legyen izmos, és kigyúrt, kockahasa se legyen, a kigyúrt pasik taszítanak:DD legyen vékony, de legyen jó lába..a lábon tetszik az izom, de egyedül ott:DDD a sötét szemet, és fekete hajat preferálom, aztán jó pont még, ha cuki mosolya van, de mégis olyan csibészes:DD

16/L

2015. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Külső: nekem a haj a legfontosabb talán :D

Ha az tetszik nekem az már fél siker....a lényeg h ne legyen kopasz, legyen haja...és jól be legyen állítva :3

Legyen legalább egy kicsit jóképű, mindenképp magasabb nálam. És ne legyen fogpiszkáló testalkata...se ne legyen túlságosan kigyúrva...

Belső: legyen jófej, megértő, kedves, türelmes....

Tudjon néha hülye lenni :D

És a legfontosabb hogy szeressen


14/L

2015. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Legyenk rocker vagy punk vagy emo:3

legyen kedves,megértő,lehessen rá számítani bármikor.:)

külső nem számít^-^

13/l

2015. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nézzen ki úgy, mint Andy Biersack fiatalabb korában, vagy Gerard Way

A személyisége: legyen érzékeny, megértő, nem muszáj romantikus legyen...

Legyen humora, és véleménye a világról, legyen becsületes és tisztelettudó. Kicsit őrült...sőt akár nagyon is (pl adrenalin függő xd)

Ennyi kb.

De a külső csak másodlagos

2015. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8-as vagyok kihagytam a korom: 15
2015. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

nekem a külső igazából mindegy csak fogjon meg benne valami:D

nagyon szeretem ha egy fiúnak szép szeme van mert ugyebár azokban el lehet veszni:DD

és legyen magasabb nálam (175 centi vagyok:( )

belsőre meg hát ne legyen bunkó meg flegma, lehessen vele azért komolyabb dolgokról is beszélni és ne legyen páva mert azzal ki lehet kergetni a világból:D

ja és 15 vagyok:)

2015. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!