Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek a barátnőmnek a hónapfordulónkra? (Nem az első) Én egy plüss állatra gondoltam, vagy ilyesmire, egy tábla csokival. Retardáltak legyenek szívesek kíméljenek, és igen, mi tartjuk.

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó nagy dildót
2015. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szív alakú párna a nevével, nyaklánc a nevével, vagy annak kezdőbetűjével. Körömlakk, amit szeret, illatszer, amit szeret, vagy esetleg könyv, ha szeret olvasni.
2015. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
közös sírjhelyt.
2015. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél egy mèly levegőt neki
2015. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A plüss állat az jó:) Én legalábbis örülnék neki. De fújd be ( jó bőven ) a te parfümöddel, imádni fogja.

+ ha szoktad szólítani "cicám,cicamicám..."-nak akkor HA tudsz valami cica plüsst vegyél, és az már jellemzi is a kapcsolatotokat, de a parfümmel mindenképp fújd be , hogy még személyesebb legyen.

15L

2015. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Csalamàdét
2015. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csalamádét xd Köszönöm az értelmes válaszokat ^^ A parfümmel befújt Plüss nagyon jó ötlet <3
2015. júl. 31. 00:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök hogy tetszik a parfümös :)
2015. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!