Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya, nyomi, lúzer vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, nyomi, lúzer vagyok, akkort miért választott engem egy szép, aranyos vékony lány?

Figyelt kérdés
Semmi értelme, hogy velem legyen, még munkám sincs, arról nem is beszélve, hogy annyira ronda vagyok, hogy folyton attól tartok egy menő páwa lenyúlja előlem. Már mondtam neki, hogy inkább szakítsunk, de ő nem akarja, hogy vége legyen a kapcsolatunknak, azt állítja nagyon szeret és sokat jelentek neki. De én egy senki vagyok, akkor ez hogyan lehetséges?

2015. júl. 31. 13:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
94%
Örülj neki hogy ilyen nőd van és ne siránkozz!!!!!
2015. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem egy senki vagy.Neki az ilyen jellegtelen páwa gyerek a senki(1 tucat van belőle).szóval semmi okod izgulni
2015. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon szerencsés vagy akkor de lehet hogy nem a külsödér szeret hanem a belsödér
2015. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
miért lennél csúnya és nyomi? ki mondta ? jézusom gondolkozz már ,még híres sztárokat is oltógatnak
2015. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Sokaknak a külső számít, szerencsés vagy, hogy találtál egy olyan lányt, aki nem ilyen, és nem a tucat kell Neki, hanem a belső értékeket nézi! Tartsd meg ezt a kincset!
2015. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Örülj neki, hogy van barátnőd, szeret téged és nem dobna csak úgy el! Szerezz magadnak egy kis önbizalmat úgy, hogy nem siránkozol, hanem ha vele mászkálsz az utcán, kihúzod magad és azt mutatod ki, hogy mennyire szeretitek egymást és mennyire boldogok vagytok együtt! Légy büszke rá!
2015. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsés vagy, el ne merd őt hagyni ;)
2015. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Mert megtalálta benned azt amit másban nem, amit szeret..élvezd hogy veled van
2015. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Fake szagot érzek.
2015. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Lehet más emberek szemszögéből ő is olyan mint te.

Így ti illetek egymáshoz.

2015. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!