Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy kevés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy kevés lány neten nyomul rám, helyesnek tart, míg a való világban meg mintha észre se vennének a csajok, sőt úgy érzem rondának tartanak?

Figyelt kérdés
Amúgy azt se értem barátnőm miért engem választott, amikor van sok helyes fiú én meg ronda vagyok. Nem kapok semmi jelet a való világban, hogy valóban helyes lennék és bejönnék a csajoknak. Szinte levegőnek néznek, néha egy-két csajjal össze fut a tekintetünk és ennyiben ki is merül az egész. De ez semmit sem jelent.

2015. aug. 1. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:

A napokban volt egy ugyanilyen kérdés egy 17/f-től :D

Tudod van egy olyan örök érvényű igazság,hogy minden embernek más az ízlése! Lehet,hogy más stílusú csajt szeretnél,mint akit vonzasz. Pl. tegyük fel,egy visszahúzódó,egyszerű,átlagos kinézetű fiú vagy,akkor valószínűleg az egyszerű lányok fognak megtalálni. Ha te viszont a divatos,sminkes lányokat kedveled,nekik az úgyszint divatos,mai stílusnak megfelelő,SWAG YOLO páva fiúcskák kellenek. :D Ha te egy nagydumás gyerek vagy,valószínűleg a nagydumás lányok előbb észrevesznek,és kommunikálnak veled,mint a visszahúzódóak,még akkor is,ha te egy csendes,visszahúzódó lányt szeretnél.

Nyilván,nem azt mondom,hogy kettő különböző személy valami módon nem lehet együtt,de első benyomásra a kis csendes lányka nem egy nagymenővel fog beszélgetni. :D

2015. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!